Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NotAGAIN

PRZYJAŹŃ DAMSKO MĘSKA CZY WIERZYCIE

Polecane posty

Gość NotAGAIN

Wierzycie w nią? Bo ja coraz mniej... Wczoraj kolejny mój przyjaciel (drugi) chciał związku. Czy nie można tak po poprostu sie przyjaźnić? Istnieje w ogóle cos takiego czy tylko ja mam takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie potrzebuje przyjaciolek, ktorych nie moze bzyknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę...każdy "przyjaciel" jakiego miałam dążył w konsekwencji do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieli związku - znaczy się seksu. Cha cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wierze mam przyjaciela juz od 3 lat i nigdy nie dazyl do sexu a wiele razy mogl miec okazjie i to jest przyjaciel wiesz ze w kazdej sytuacji mozesz na niego liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NotAGAIN
Nie tyle seksu, co bycia ze sobą. Przyjaźniłam sie bardzo z tamtym z tym nadal przyjaźnie i znam ich na tyle by wiedzieć, że nie zamierzali tylko do seksu a bardzoej do uczucia. Wiem głupo to brzmi jak pisze tak o facetach, ale tak jest. Znam ich bardzo dobrze. Poza tym wiedzą o tym ze jestem dziewica i nie chodziło im tylko o 'pukanie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towytlumacz ze ty chcesz poprostu przyjazni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem 2 przyjaciólki, pokochałem ją najbardziej niż kogokolwiek innego, drugą chciałem przelecieć od samego początku a trzecia jest dla mnie aseksulna, muszą się dobrać odpowiedni ludzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NotAGAIN
Tłumaczę cały czas i oni to wiedza. Podkreślam to. Ale to nic nie zmienia. Najgorsze jest ze jak mamy super kontakt i oni to mówią i to sie rozpadło (nie wiem jak będzie z tym mam nadzieje ze nie jak z tym pierwszym ze koniec przyjaźni i dziwna atmosfera :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety taka przyjazn nie jest mozliwa , mezczyzna nie przyjazni sie z kobietami :( jesli facet przyjazni sie z kobieta to tylko dlatego,ze jest seksualnie zainteresowany (wychodzi to z podswiadomosci,wiec moze on nawet nie zdaje sobie z tego sprawy ?) juz nie raz to przerabialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie seks, to mężczyźni i kobiety nie mieliby się po co ze sobą zadawać... różni nas wszystko, podejście do życia, spojrzenie na świat, mamy zupełnie inne zainteresowania, inną wrażliwość, itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń damsko-męska kończy się w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka przyjaźń istnieje dopóki jedno z nich albo i oboje się w sobie nie zakochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie raz to przerabialam :( myslalam ,ze to moj przyjaciel a po pewnym czasie jak nie chcialam zwiazku ,to i przyjazni bylo koniec :( oni nie sa zainteresowani przyjaznia z kobietami i nic tu nie mozna zrobic kiedys tez tego nie wiedzialam , a teraz wiem i akceptuje bo to chyba takie prawo natury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno być tylko przyjacielem kogoś kogo się kocha w końcu to facet kocha a kobieta wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń damsko - męska ? Tylko w relacjach gej - lesba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaźń damsko-męska istnieje tylko przed seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja uważam że nie ma przyjaźni damsko męskiej, bo miałem 3 przyjaciółki i każda się we mnie zakochiwała, a 2 były mężatkami więc problem dodatkowy. A teraz z następną się kroi to samo :-o Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjazn - to milosc platoniczna i zaden facet tego nie zrozumie :( bo go seks interesuje anie jakies gadanie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już frustracja zwala wszystko na facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//Juz nie raz to przerabialam (...) myslalam ,ze to moj przyjaciel// x Biedactwo. Zamiast ci nakłamać i do łózka zaciągnąć jak powinien to on wolał cię poznać i stworzyć solidny fundament pod przyszłą relację. Pewnie mu w młodości nakładli do głowy bzdur w stylu: twoją żoną zostanie twoja najlepsza przyjaciółka itp. a tobie zależało tylko na tym aby mieć kogoś komu można się wyżalić ze swoich problemów na dzisiejszych mężczyzn; że chcą tylko jednego, że nie mają do was szacunku itd. Gratulacje. Wykiwałaś samą siebie. x //przyjaźń damsko-męska istnieje tylko przed seksem// x Bzdura. Dopiero po wszystkim relacja może rozwinąć się w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ne ma czegoś takiego jak przyjaźń po związku. To opcja dla zdesperowanych, którzy liczą, że partner/ka wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się przyjaźnić z dziewczyna tylko wtedy, kiedy ona jest brzydka lub gruba, a tym samym nie pociąga seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna nie pociaga seksualnie to facet nawet nie chce z nia gadac i nie ma mowy o przyjazni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochałam się w mężczyźnie, z czasem jak poznawałam go bardziej--zaczęłam podejrzewać,że jest...męską prostytutką. Ma kilka dziewczyn,które do niego ciągle sms--ują i dzwonią codziennie, ja czuję,że on się czasami z nimi spotyka i ma z nich kasę. wczoraj rozmawialiśmy--chciałam,żeby mi się przyznał---ale on się zapiera,twierdzi,ze to jego koleżanki, przyjaciółki. ja w to nie wierzę. nawet gdyby się przyznał--wybaczyłabym mu--gdyby miał wolę to przerwać i byc tylko ze mną. planujemy się pobrac,miec dzieci----ale jak będzie wyglądało moje życie potem? ciągle będę się martwiła,żyła w strachu gdzie on jest i co robi. ja już schizuję normalnie, nie moge przestać o tym mysleć normalnie. poradźcie mi,błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_Opole
Istnieje przyjaźń Damsko męska;p Owszem sam myślałem kiedyś o bzyknięciu swojej przyjaciółki;p Ale ona powiedziała że nie chce, więc dalej jestesmy przyjaciolmi ;p A kwestie seksu mamy rozwiązana ;p To jest fajna sprawa, w moim przypadku w związku nigdy nie będziemy;p Jako przyjeciele sie uzupelniamy, jako para nie pasujemy ani troche do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×