Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biner

dzisiaj na zakupach w markecie byłem świadkiem

Polecane posty

Gość biner

jak bardzo niesprawiedliwie traktują pracujacych tam młodych ludzi. Mlodziutka kasjerka zglaszała kilka razy prosbe o zejscie z kasy. kierownik podszedl i powiedział, ze zaraz, bo nie ma teraz kto zastapić. Dziewczyna była blada i zbolała, a kolejka coraz większa. Ja w kolejce do kasy obok. Minęło 10 minut nikt nie przyszedł i dziewczyna kolejny raz zadzwoniła z płaczem, ze musi natychmiast do ubikacji. Stała z ugiętymi kolanami, miała mocno ścinięte pośladki i skrzyżowane nogi. Co chwilę przykucała. jak juz zapłaciłem w kasie obok, podszedlem do tej dziewczyny i spytałem czy moglbym jakos pomoc. Ona tylko powiedziala, że od 6 godzin nie schodzi z kasy. Powiedzialem o niej ochroniarzowi, a on na to "laska juz tak prosi od 2 godzin, pewnie zaraz bedzie jej czas". spytałem "to znaczy, ze ją zaraz zmienią?" On do mnie ze śmiechem: "co pan! laska zaraz sie zleje, tych studentek co na taką umowe to kierownik nie zmienia, tylko mówi im zaraz,zaraz". "A pan co na to"-spytałem. On: "A ja to nic nie mogę. nawet zal mi jej, ale gdyby co, to mnie tez wyleja z roboty" Nie moglem tego słuchać. Kazalem mu cos zdzialac, żeby ta biedna dziewczyna mogla natychmiast pojśc sie zalatwić. Jak tam na nich ryknąlem, to zaraz ja przepraszali i zaprosili na 30 minut przewy. Od razu ledwo juz idac podażyła do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest jak piszesz .A to że nosza pampersy w czasie przedswiatycznym to prawda,.Ja myślałam ze to zart dopóki dziewczyna nie pokazała rąbka pieluchy .Masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biner
czyli to prawda, że nosza pampersy? W życiu bym nie uwerzył. No i co, one tam sikają i potem siedza lub stoja tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu nie zesrajcie sie z tymi kasjerami co niby tylko na szczanie wychodza i pampersy nosza. Juz widzę od wczoraj 4 taki temat tutaj. Komu sie chce tak prowokować w kolko tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem do jakich wy marketów lazicie ze takie rzeczy sie dzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę, co za zboczeniec to wymyślił :D Podnieca Cię ta historyjka? :D Na kasie rzadko kiedy ma się pozycję stojącą w sklepach, gdzie obsługuje się non stop przez 6 godzin (co innego np. sklepy odzieżowe, gdzie przy obsłudze się stoi, ale poza tym jest pierdylion innych rzeczy do roboty). Po drugie pracownicy w takich sytuacjach na ogół jednak idą do tej toalety za zgodą kierownictwa czy nie. Czasem jest o to jakaś chryja, ale zwolnienie za pójście do kibla grozi sądem pracy i naprawdę mało komu się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biner
a moze to jest taki czesty problem?- nie przyszlo ci to do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo u mnie to najczęściej kasjerki dzwonia po inne zeby na kolejnych kasach usiadly bo dluga kolejka a kasy dwie otwarte i ludzie sie burza. I nagle z dwoch kas robi sie 5 otwartych czyli wniosek taki ze reszta sie o******la na zapleczu jak nikt nie wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze staram się być miły i uprzejmy w stosunku do ludzi pracujących w marketach , nie raz kogoś z/j/e/b/a/a/ł/e/m jak marudził na tempo stojąc w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D****arzu tylko d**y ci w glowach normalny jesteś w ogole? Podnieca cie jak sie dupa zaciska? Masakra strach z chaty wyjsc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to aż taki częsty problem. Problemem są niskie płace, śmieciówki i brak personelu. Problemy z korzystaniem z toalety mają pracownicy w handlu i nie tylko zawsze z jakichś powodów personalnych (cham kierownik albo taki jak tu zboczuszek którego podnieca myśl o młodej studentce krzyżującej nogi), a nie instytucjonalnych, bo duży hipermarket czy sieciówkowy sklep zatrudniający tysiące osób w Polsce nie może narazić się na pozew od nich wszystkich i sprawę kibelka jakoś musi odgórnie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biner
piszcie sobie o mnie jak chcecie, ale widzialem to dzis i zrobilem to co powinien zrobic każdy porządny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to problem .Rzeczywiscie nie moga same odejsc od kasy ,musza miec zastępstwo .Widziałam kiedys w Tesco jak kasjerka tez kilkakrotnie prosiła o zmianę .Nie dostawała ,wiec zamknela kasę i poszla a właściwie wybiegla .Zaraz przyszedł kierownik ,poczekaļ az przyszla i padł tekst Żeby mi to było ostatni raz - ....Boszsz potraktował ja jak służacą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biner, brawo za bycie człowiekiem :-) Oby więcej takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A loda ci chociaz w zamian zrobiła? Zboku smierdzacy. Wiesz dlaczego tak uważam? Podniecasz sie ta historia od kilku dni. Bylby to normalny temat do rozmowy gdyby nie to ze co dzien to samo klepiesz prawie plus to ze piszesz o zacisnietej d***e i skrzyzowanych nogach. A komu ta wiedza potrzebna? Bylo po prostu tylko zaznaczyć ze jej sie chcialo. A no i zawsze pod tym tematem ktos pisze "czy myślicie ze one naprawdę noszą pampersy?" Albo to kolejny zbok albo ty co go jara baba w pamperze. Daj se sppkoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys widzialem jak hostessa chodząca po centrum handlowym miała okres i jak na złosc była w białych obcisłych spodniach. Dziwne, że nie szła do toalety, bo zalało ją, ciekło nawet po nodze. Ludzie się z niej nabijali i robili foty (ja też) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fb56011739a7531.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×