Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uzależnienie od masturbacji

Polecane posty

Gość gość

masturbuje się od kiedy pamietam kilka razy dziennie, czasami nawet po 10 przy filmach i zdjęciach. Mam 22 lata i ostatnio spotykam sie z dziewczyną, niestety wzwód osiągnałem na chwilę w trakcie pierwszego pocałunku, potem całowaliśmy się na łóżku i nic. Nawet jej kompletnie nagie ciało mnie nie podnieciło, nie osiagnałem nawet lekkiego pobudzenia,bo poczułam do niej nawet odrazę. Nic. Co mam zrbić?gość na dodatek dziewczynie bardzo zależy na seksie i tego potrzebuję ale ja nie jestem nawet w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robić?/////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że problemem jest twoja psychika, blokada,być może czujesz się winny z powodu częstego onanizmu. Myślę że powinieneś porozmawiać o tym ze swoją dziewczyną,nie masz się czego wstydzić mężczyżni często uprawiają masturbację nawet będąc w stałych związkach,jestem pewna że ona jeżeli jej na tobie zależy, znajdzie sposób aby cię odblokować pozdrawiam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkizdeSade
Jak dla mnie cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja masuje swoja codziennie i mi z ty dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez a jestem facetem a Ty gosciu skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja facetem masz chec popisac na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jesteś na to gotów jeszcze? Albo nie ta dziewczyna? Jeśli się kochacie to prędzej czy później się uda. Może masz jakąś blokadę psychiczną. Jak dziewczynie na tobie zależy to z pewnością zrozumie i z pewnością uda jej się Cię "uruchomić". PS. Ostaw masturbację, to będziesz miał więcej chęci. To ma być twój pierwszy raz? Ja też się często masturbowałem ale w pewnym momencie stwierdziłem, że trzeba z tym skończyć. Po paru tygodniach poczułem się dużo lepiej i miałem ogromną ochotę na s*x. Co prawda brak masturbacji początkowo skracał długość stosunku, ale teraz po roku bycia z kobietą wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×