Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okres się spoznia?

Polecane posty

Gość gość

W lutym miałam okres ostatniego dnia miesiąca, cykle mam dość regularne, 29, max 32 dni. No i juz się martwię bo okresu nie ma. Objawów tez nie. Moje obawy są uzasadnione, bo miałam z chłopakiem stosunki przerywane, ale robimy to już jakiś czas i wszystko było ok, zawsze zdążal na czas, również przed preejekultatem. Nie mamy w tej chwili możliwości żeby mieć dziecko. Czy mogę być w ciąży mimo że nie mam żadnych objawów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze brałam dość dużo witaminy C i rutinoscorbinu, bo walczyłam z przeziębieniem, może to mieć jakiś wpływ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łatwiej byłoby kupić test ciążowy za 10zł zamiast pytać o takie rzeczy gimnazjalistów? PS. Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 15 lat że wierzysz w stosunek przerywany? skąd się urwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby łatwiej, ale nie mam żadnych objawów ciąży, dosłownie NIC. Mówię sobie ze jak nie dostanę do 5ego to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego czasu nie stosuj żadnych używek (papierosów, alkoholu) bo możesz zaszkodzić dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam 15 lat, tylko 19. Wierze, moi rodzice przez 10 lat to praktykowali a my już pół roku i ufam mojemu chłopakowi. Tylko się niepokoje, liczyłam na normalne odp a nie umoralnianie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku ? To juz pewne ze to moze byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha rodzice polecili ci taką metodę? :D a przy okazji idź do gina, zrób badania, nie wiadomo jakiego grzyba mogłaś dostać od faceta w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam uplawow, żadnego pieczenia tez nie odczuwam, mój chłopak jest zdrowy i dba o higienę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki nie zrobisz testu nic nie jest pewne ale nie wiem dlaczego mialabys czekac jeszcze tydzień. zrobienie testu to pare minut a moze potrzebna bedzie wizyta u lekarza żeby potwierdzić ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczytaj jeszcze o hpv :D Byłaś kiedykolwiek u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale okres teoretycznie spoznia mi się tylko jeden dzień, a w poprzednich miesiącach miałam okres 1 a nawet 3 dnia miesiąca. Nawet śluzu żadnego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennaaa
stosując taką metodę na twoim miejscu testy robiłabym co tydzień ze stresu, tyle ludzi przecież wpadło... Nie możecie zacząć używać jakiegoś zabezpieczenia? Gumki przecież nie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, nie chce na razie brać tabletek.. jestem pierwszą mojego chłopaka i on moim też, chyba jakby coś miał to już wcześniej dałoby o sobie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosujemy również gumki, ale czasem też przerywany, bo odczuwam lekki dyskomfort z prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie byłaś u ginekologa? W twoim wieku już powinnaś... A hpv u facetów się nie ujawnia, kobiety "dostają" tylko w prezencie raka macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja mama wie, że stosujesz metodę przerywaną? rozmawiałaś z nią o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
wiekszy dyskomfort odczujesz chodzac 9 miesiecy z brzuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, moja mama twierdzi ze za wcześnie na seks i nie chce o tym nawet słyszeć. W sumie to jakoś nie odczuwałam potrzeby żeby iść do ginekologa ale pewnie to zrobię w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennaaa
myślę, że jeśli teraz nie wpadłaś to wpadniesz szybciej czy później. Jeśli wybierasz taką "metodę", to musisz być przygotowana na ciążę, bo to zawsze jest ryzyko. Musisz przekalkulować, czy warto bawić się w pieluchy w wieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze ciąża jest bardzo możliwa, ale modlę się żeby to jednak nie było to. A co powiecie o tej witaminie C ? Naprawdę sporo jej lyknelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
na pewno matka bedzie szczesliwa jesli jej powiesz ze stosujesz przerywany stosunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już powiedziałam chłopakowi ze trzeba z tym skończyć bo ja później spać ze strachu nie mogę i on tez jest tego zdania tylko oby nie było za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka to by była najszczesliwsza jeśli bym była dziewica do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulujemy kolejnej mamie z przypadku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanowiłaś się co będzie jak jesteś w ciąży? Myślisz że facet z tobą zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku ciąży nie ma się objawów, u mnie pojawiły się z początkiem maja, a też miałam okres w lutym tamtego roku no i okazała się ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat z przypadku nie jest, zapytaj swojej czy nie jesteś z przypadku bo może masz jakiś defekt skoro tak się tego uczepilas/es. Jej chodzi o to ze jestem za młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×