Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fujhfuggf

9 letnia córka i jakiś trudny okres buntu czy co poradzcie

Polecane posty

Gość fujhfuggf

moja córka ma skończone 9 lat i od jakiegoś czasu jej zachowanie wyprowadza mnie z równowagi. niema dużo obowiązków tyle co lekcje, spakowanie się do szkoły i posprzatanie pokoju. czasem jak poproszę to do sklepu wyjdzie czy kotom wyczysci kuweta. tak pozatym to nic innego nie robi a zrobiła się taka opryskliwa o wszystko muszę ją prosić 20 razy, przypominać, prosić się itd. nic jej się nie chce cały dzień by grała w gry na kompie choć pilnuje by tego nie robiła i jak coś jej nie podpisuje to pyskuje. rano wstaje obrazona, sfochowana 4/5 części dnia i ciągle coś. jak rano budzę dzieci do szkoły to miło z uśmiechem spokojnie ale potem jaj przez tą godzinę potrafi mnie wyprowadzić z równowagi to przed wyjściem już z domu muszę się drzec na nią skoro prośby olewa. no bo tak: ubiera się 20 min śniadanie je nawet 25 min a potem siedzi i się zastanawia, a jak mamy wychodzić to okazuje się ze jest niespakowana nieuczesana itp mimo mojego ciągłego przypominania. czy to jakiś okres buntu czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×