Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprawdzone sposoby na KACA

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj trochę popiliśmy dziś mam wolne ale czuje sie źle.Jak szybko dojsc do siebie.Co jesc co pic a czego nie?Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
sprite na kaca najlepszy, i zupka chinska ostra na nudności:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kaca najlepsza praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Annkara
Jaka praca?! Akurat na kacu to się chce...Najlepiej nie doprowadzać do kaca, a pomaga skutecznie alcovit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa chciałoby się do kaca nie doprowadzać...ale czy tak się da? Jak juz się pije to zawsze jakiś tam kacyk jest i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkara
Ja właśnie żeby do kaca nie dopuścić pije Alcovit - nawet ze dwie trzy saszetki i po nim kaca nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2KC, Antykac lub inne podobne preparaty. Nie sa najtańsze ale naprawdę działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem będzie Aclovit. Po imprezie saszetka lub dwie szklanka zimna woda i drugi dzień jest normalny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4pak Lecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimny kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny skuteczny sposób na kaca to...gilotyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulka
Alcovit. Sprawdzony. Skuteczny, super jest. Tyle że on nie na kaca, ażeby mu zapobiec;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zrobić komuś loda i połknąć ciepłą spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kaca to już żaden sposób mało skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można by powiedzieć by powiedzieć i to jest fakt.Nie pic dzień wcześniej.Jak sie nie pije to nie ma się kaca.No ale człowiek nie wielbłąd napić się musi więc rozumiem sytuację i dlatego podam jedyny skuteczny sposób.Alkohol spala cukier w organiżmie wiec aby utrzymać poziom należy doładować na wyrost. Kilka dużych łyżek miodu lub pudełko ptasiego mleczka albo słodką czekoladę. Kaca nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kaca polecam pić sok z jabłka, marchewki, buraka i cytryny. Taki sok zawsze mi pomaga na kaca i ból głowy więc polecam innym. Więcej o sokach i ich właściwościach leczniczych można poczytać na terapiasokami.pl. Dobrze też jest iść na spacer na świeżym powietrzu aby się dotlenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsabellWaw
Owszem, ja też lubię wtedy napić się koktajlu owocowego, naprawdę dużo daje :) jednak polecam też z doświadczenia 2kc restart bo to jest właśnie dla osób które już mają kaca :D do tego pić litry wody ale nie dlatego, że tak suszy tylko żeby się wypłukać bo w końcu to zatrucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek920
Kac, czyli tak zwany syndrom następnego dnia męczy na pewno wiele osób po jakiś imprezach. Jest jednak na to sposób. Słyszeliście o kroplówkach witaminowych. Jest nawet taka "anty kac", które dostarcza do organizmu potrzebne składniki i czujemy się lepiej. U siebie w Krakowie takie kroplówki widziałem w SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resta

Taaa, każdy z nas to chyba zna 😄 Masakra, ból głowy i dzień wyjęty z życia. Słuchajcie, rozwiązanie jest takie, że zamiast  alkoholu, warto sięgnąć po kavę. Może ktoś z Was już próbował? Ja zamówiłam sobie na kavasklep.com bo tam mam pewność, że jest oryginalna. Będziemy testować przy najbliższej okazji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubbbynn

W przypadku sytuacji naprawdę awaryjnej możemy skorzystać z mobilnego detoksu alkoholowego od medycznydetox.pl .Korzystałem kilka razy w przypadku nagłych biznesowych spotkań. Przyjechali, podali odpowiednią kroplówkę i po stosunkowo krótkim czasie znów mogłem odżyć na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Jak można tyle chlać, żeby potem mieć kaca? Nie rozumiem was, alkoholicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sposób na kaca to 2 piwa i 2 kielichy i już żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sposób na kaca to 2 piwa i 2 kielichy i już żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprawdzone sposoby to najlepiej stosować te naturalne, domowe metody. Przed piciem zjeść jakiś tłusty posiłek oraz zachować umiar i rozsądek 🙂 Na drugi dzień ja zawsze jem rosół lub jajecznicę i staram się dobrze się wyspać. Co do 2KC, o którym wyżej ktoś pisał, to różne opinie słyszałam, jednak gdy kupiłam na spróbowanie okazało się, że tabletki stosuje się przed piciem, w trakcie i po. Wcześniej tego nie wiedziałam i może dlatego niektórzy twierdzą, że nie działa. Ja właśnie ostatnio zastosowałam się do zaleceń i pomogło. Będę stosowała zawsze jak szykuje się większa impreza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×