Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podrażniona buźka u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Moja Córka jest na etapie ząbkowania i do tego cały czas wkłada rączki do buzi. Ciągle ma obślinione policzki i bródkę. W konsekwencji na twarzyczce wyskoczyło Jej okropne podrażnienie. Drobne krosteczki i zaczerwienie. Przemywam Małej buzię kilka razy dziennie przegotowaną wodą i nakładam linomag, ale podrażnienie cały czas jest. Nie mogę przecież cały czas wyciągać Jej rączek z buzi. Co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza może jakąś maść dostanie na to.Może to uczulenie na cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podawałam Jej ostatnio nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slina po pewnym czasie na właściwosci zrace robi jej się tzw nadzerka. smaruj buzie często kremami i nie trzyj buzi tylko osuszaj twarz pieluszka bądź chusteczka. Ją smaruje buzię codziennie kremem nivea na każda pogodę. W tym przypadku posmartj bepanthenem. Powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Miałam podobnie, podejrzewaliśmy nawet alergię, ale okazało się, że to reakcja kontaktowa (ślina, wcieranie itp). Pomógł nam Cetaphil krem, drogi, ale warto było. Do tego, jeśli zaczynają się robić takie krostki to można zastosować Tormentiol. Obie rzeczy polecone przez lekarkę, dermatologa i alergologa. Tormentiolu nie należy używać zbyt dużo i na dużej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×