Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamilka25

Jaki sprzęt do kuchni i łazieznki?

Polecane posty

Gość Kamilka25

Cześć wszystkim, ostatnio kolory w modzie, wiosna za oknem i wraz z mężem wkrótce rozpoczynamy remont w kuchni i łazienkę. Zbieramy opinie na temat sprzętów. Może ktoś z Was pomoże, mam kilka pytań: KUCHNIA: Montować będziemy zmywarkę Boscha. Zastanawiamy się nad rozmiarem, zdania są podzielone. Wiem, że ceny są zbliżone, ale miejsce jest dla nas ważne. Kuchnia dosyć mała i nie wiem czy faktycznie warto brać 60, czy 45 na 2 osoby wystarczy - no może kiedyś na 3 :) Druga sprawa lodówka - czy ma ktoś lodówkę pod zabudowę i może coś polecić ? Mamy już wybrane blaty i fronty, farby Duluxa, okap Globalo. Zastanawiam się nad indukcją, ewentualnie podobają mi się czarne płyty gazowe - ale jak z kwestia czyszczenia? ŁAZIENKA: Czym czyścicie prysznice/wanny z masażerami? Czy ocet może odbarwić te elementy "metalowe"? Będziemy też zmieniać pralkę pewnie, ale to za conajmneij dwa miesiące - jakieś propozycje co do firmy? Dodam, że chcę pralkę ładowaną od przodu. Z góry dziekuję za pomoc i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_3_łobuzów
mogę pomóc jedynie w kwestii okapu od globalo, bo te markę sprawdziłam ja, moi znajomi i rodzina, wszystko bezawaryjnie, cicho i skutecznie pracuje, widziałam wiele modeli i każdy starannie wykończony, bierz będziesz na pewno zadowolona! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kuchni sprzęt to najlepiej sobie sprawdzić np. na stronce goracakuchnia.pl bo fajne rzeczy tam mają ; ) z łazienkąto ci nie pomoge bo swojąjuż dawno urządzalam i na razie remont sie nie szykuje (a szkoda! ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaritta
ja łazienkę urządzałam z lazienkaplus.pl i jestem oczarowana sklepem jak to można dobrze sprzedawać:) a tak na serio to sklep jest dobrze wyposażony i szybko wysyłają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×