Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla tych co się znają

Polecane posty

Gość gość

Ile razy w tygodniu ćwiczycie ?? Ja po 30 minut treningu intensywnego 4-5 razy w tygodniu. Myślicie ,że to starczy??? Mam 1,68cm wzrostu i ważę 60kg jaka dieta będzie najlepsza dla mnie? Czy 1500kcal ??? Czy może lepiej 1000kcal??? Chcę schudnąć do 52kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzień w dzień 1 godzina na orbitreku Dieta : M Ż i ograniczanie cukrów i tłuszczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 6razy w tyg rower stacjonarny po 40min +mel b i 18 kg w dol.teraz u mnie waga pokazuje 60kg.da rade cwicz a zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co????? Masz prawidlowe bmi. Wazac 50kg bedziesz miala niedowage. Zejdz maksymalnie do 55.Cwiczysz intensywnie wiec dieta 1000kcal to za malo!!! Nie licz kalorii jedz zdrowo dalej cwicz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się schowaj z tym swoim durnym BMI- ja przy 170 cm i wadze 49 kg miałam za dużo tłuszczu- fałd tłuszczu na udach wzięty w palce miał z 8 cm.. jak dziewczyna ma zero mięśni, to przy takiej wadze jak ma może być solidnie otłuszczona. a ja ćwiczyłam 2-3 razy tygodniowo z obciążeniami i to wystarcza i jest skuteczniejsze niż dzień w dzień robienie aerobów godzinami. teraz ważę ze 3 kg więcej, ale w ogóle nie jestem tłusta. inne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się intensywnie ćwiczy, nie można aż tak drastycznie jedzenia ograniczać, bo zamiast spalać tłuszcz zaczniesz spalać własne mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece kształty muszą być
A ja wcale nie muszę ;) na razie nie mogę przez jakiś czas i nie zamieniłam się w bekę. MŻ? Z kilku kg można schudnąć lub przytyć w ciągu miesiąca, jest to naturalne. Z resztą przy twoim wzroście i takiej wadze będziesz wyglądała jak z Oświęcimia, po co ci taka chuda być? Będziesz jak deska, bez pupy, bioder, nieładnie to wygląda. Chodzą takie ni to chłopaki ni to dziewczyny, mają po 20, 30 lat a wyglądają jak z podstawówki. Zero kobiecości. Chcesz wyrwać jakiegoś pedofila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wasze "kobiece kształty", to zwykle brzuch sterczący dalej niż cycki, zwisy na ramionach, albo monstrualny zad plus normalna góra. kobiece kształty, to proporcje- mało która grubaska ma ładne proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależny od tego ile obecnie jesz, jeśli twoja dotychczasowa porcja kalorii dziennie wynosi 1800 to dieta 1500 nie przyniesie dużych rezultatów. Ja ćwiczę średnio 5-6 razy w tyg. Czasem zdarzy się taki tydzień, że nawet 2 razy nie ćwiczę (jak mam okres, gdzieś wyjeżdżam na dłużej) Na chudzianka.pl jest artykuł jak schudnąć ekspresowo, ale żeby nie odbiło się to na naszym zdrowiu, poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
"Ile razy w tygodniu ćwiczycie ?" - od 5 do 10 "Ja po 30 minut treningu intensywnego 4-5 razy w tygodniu" - za krótko i za często. Intensywny trening aerobowy powinien trwać około godziny i co 2-3 dni - wtedy jest najlepszy efekt (gdy chcemy spalać tłuszcz) - oczywiście to nie wyklucza innych treningów :) "jaka dieta będzie najlepsza dla mnie" - nie liczy się ile kalorii, ale jakie to kalorie oraz kiedy jedzone. Nigdy nie powinno się schodzić poniżej minimalnego dobowego zapotrzebowania (które dla osób niewytrenowanych wynosi od 1000 do 1500 kalorii), lepiej liczyć białka, tłuszcze i węglowodany i zacząć od proporcji 1/3 (czyli po równo). Pilnować pór posiłków (główny trening po głównym posiłku, po każdym treningu lekki posiłek) a będzie dobrze. I celować nie w wagę docelową, bo to nie ma sensu - znam ludzi co ważą 20 kg mniej ode mnie a wyglądają beznadziejnie. Naszym celem powinna być zmiana stylu życia a nie "schudnięcie do 52 kg". Popatrzcie np. na biegaczy czy pływaków - wszyscy wyglądają dobrze a ważą różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwicze codziennie, na zmianę killer albo turbo spalanie Chodakowskiej drugi dzień bieganie 45-60minut. I tak od 9m-cy. Zeszłam z rozmiaru 44do 36/38. Schudłam 17 kg. Alenjuz od 2 m-cy waga spada bardzo pomału ale centymetry spadają. Wyrabia mi się śliczny brzuszek, mam fajny zarys, ramiona tez z zarysowaniami mięśniami. Uzależniłam się od biegania i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×