Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lyeena

Liceum zaoczne czy dzienne ?

Polecane posty

Cześć ! Zacznę od początku :P Już prawie dwa lata uczę się jako fryzjerka. Najpierw kilka msc w technikum później przeniosłam się do zawodówki. jutro mija rok odkąd praktykuję ten zawód.. od samego początku wiedziałam, ze nie chce tego robić ale myślałam" jakoś to będzie". jednak niedawno doszłam do wniosku, ze mam dosyć tego. zamierzam rozwiązać umowę, zabrać papiery ze szkoły. i wcześniej znalazłam sobie prace w barze i zamierzam ją podjąć aż do września. I od właśnie tego miesiąca znów zamierzam wrócić do szkoły. Zostaje tylko pytanie czy lepiej iść do szkoły zaocznej i kontynuować pracę, czy pójść do liceum dziennego ? ( wiem, że mam taką możliwość ponieważ mam 18 lat i wystarczy ponoć napisać tylko wniosek). Co możecie mi doradzić w tej sytuacji ? Pozdrawiam Ewelina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roho
Witaj widze ze nie ma tu znawcow szkol no wiec raczej dla ciebie bylo by lepiej gdybys wybrala liceum zaoczne dlaczego? juz wyjasniam. podczas nauki zaocznej masz czas na prace i nauke nie musisz przyslowiowo zebrac od rodzicow. zawsze jakis pieniadz. to tak odemnie. dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz pracę to idz do LO zaocznego ! Ja też mam taką sytuacje, normalnie w tyg pracuję, a w weekendy chodze do liceum http://liceum-zaoczne.sopot.pl/ , i mnie pasuje taki układ. Ucze się i pracuje, jestem usatysfakcjonowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×