Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierścionek zaręczynowy Impressimo

Polecane posty

Gość gośćanetka
Hurraaaa!!! Zakupiłam pierścionek, ale okazało się, że w tajemniczej promocji mam go za darmo!!!! Kocham ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanetka
Dziś otrzymałam pierścionek! Idealny! Za darmo. Nie spodziewałam się, że to możliwe! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boskie pierścionki! Mi się podobają te z kolekcji DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalwinaka
Mam od nich z 9 brylantami. Piękny! Dostałam w Święta na zaręczyny. Niesamowite przeżycie, którego życzę każdej kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaa
mi się podobają u nich pierścionki Enigma, może na zaręczyny to niezbyt, ale do codziennej przyjemności... ech... chciałabym :) Jest taki jeden z dwoma kwiatkami. Śliczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, Oszuści! Tragedia. Nie myśleć nawet o zamówieniu. Po złożeniu zamówienia, które miało zostać zrealizowane w przeciągu 4 dni roboczych, musiałem się sam dopominać i dodzwaniać i jakiekolwiek informacje o zamówieniu. I wtedy zaczęły się wszystkie zwodzenia -> coś nie tak z próbą złota, jutro wysyłamy, już w poniedziałek otrzyma Pan paczkę, paczka utknęła na poczcie, paczka się zgubiła. W międzyczasie ignorowanie telefonów. Dałem mu 2 miesiące. O miesiąc za długo. SAMI WYSTAWIAJA SOBIE KOMENTZRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×