Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupujecie w pepco, textil market?

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szmaty kupujesz? Starasz się o dziecko pewnie ze dwadzieścia lat, a potem ubierasz je w chińszczyznę za dwa zeta i myjesz mu talerze koreańską gąbką za 0.70 groszy z Pepco? Wieśniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gdzie kupujesz zazdrośnico z jaskini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie diabła warte. robicie chociaż mężom lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21- jesteś moim mistrzem:) Mimo, że ja Pepco bardzo lubię, ale Twój tekst 10/10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie- do pepco mam za daleko a ten drugi sklep to nawet nie wiem co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję tylko w Moschino, Franchi oraz Lupfer. Jeśli to Wam coś w ogóle mówi, prostaczki. Jeśli chodzi o gąbki, preferuję nasze polskie, ale lepsze i droższe produkty - tylko Jan Niezbędny. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym janem zbednym to zes pojechała, co jak co ale tych produktów to ja unikam, drogie i di bani rękawice żółte pękają po 3-4 użyciach, nie to co viledy - cena zbliżona, a dobre są około miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz tak gosciu nie prowokuj rzucajac wyzwiskami, jak nie umiesz normalnie, to nie odpowiadaj, albo stan pod pepco w jednoosobowej pikiecie i wyzywaj wszystkich od wiesniakow. Zaloze sie, ze tylko na anonimowym forum jestes taka hejterka. Ja rzadko kupuje ubrania w pepco albo textilu, chociaz czapki czasem maja fajne i tanie. Wiekszosc rzeczy niszczy sie szybko w praniu. Bez porownania lepsze sa ubranka z Lidla, a cenowo podobnie. Synek ma dwie bluzki z tej firmy z lidla, chodzi w nich baaardzo czesto, bo maja nadruk z jego ulubionymi autami, a wygladaja tak jak bluzka z pepco po dwoch praniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, bluzki z lidla są z dobrej bawełny, ale do tego trzeba dorosnąć. Choć mam kurtkę z lidla i jest zdecydowanie gorsza od Mammuta, ale i cena była 14 razy niższa, więc sie nie czepiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wlasnie, jedna kurtke zimowa tez mu kupilam w lidlu, nie moge na nia narzekac, choc ze wzgledu na lagodna zime nie chodzil w niej czesto, wiec nie wiem jak znioslaby czeste prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje ,ale przeważnie takie rzeczy dla dzieci po domu chociaż raz kupiłam fajne spodnie w textil markecie dla syna to chodzi w nich do przedszkola .W pepco sa super rzeczy dla dziewczynek chociaż nie wiem jak z jakoscia bo mam synów....ale często odwiedzam te sklepy bo np. w papco można dostac fajne dodatki do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję różnie czasami Pepco w Textil market wieki nie byłam, czasami w sieciówkach, dużo mam po dzieciach z rodziny różnych marek ale dobrze wyglądają tylko te z droższych sklepów, bo nie są sprane i zniszczone. W Lidlu kupuję regularnie a to dwupak bluzek a to piżamki, czasami kupię coś w komisie, czasami w lumpeksie np. dżinsy, dużo kupowałam przez internet zwłaszcza bielizny. Buty zazwyczaj w ccc i w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami, kupowalam, jak weszly te sklepy, kilka lat temu, to dla niemowlecia bardzo fajne jakosciowo i cennowo byly te ciuszki. Teraz juz szalu nie robia, kupuje b. rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pepco co jakiś czas coś kupuję a textil market to nie wiem co to i gdzie to jest nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam sklepu textil market , napiszcie coś o nim ,jak cenowo ,jaki asortyment. Pepco lubie ,chociaż fakt z jakością kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem kupuje i jestem zadowolona ale wybieram te grubsze tkaniny, czasem jakies spodnie do piaskownicy dla 2- latka. Nie widze w tym nic zlego. Czesto tez kupuje w lidlu, tez mozna trafic cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco kupuję dla syna skarpetki, ale chyba przestane, bo szybko się przecierają. Natomiast inne rzeczy wydaja mi się tandetne i nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lidl gorszy od pepco.najlepsze rzeczy i dobrej jakosci sa w ALDI.moja mama kupuje mi ubranka w kiku,sa tanie i porzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pepco są fajne gadżety do domu- koszyczki, pierdółki itp. Kupuje tam też ubrania dla syna, są na prawdę fajne-dresy do przedszkola czy bluzki. W textilu głównie bielizne, rajstopy albo skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kupuje w Pepco maja fajne ciuszki dla dzieci tylko romiarowka taka jakaś dziwna a textil market to jest cos podobnego do pepco ale wydaje mi sie ze lepsze jakościowo sa ciuchy niz z pepco kupiłam w textil bluze z kapturem na swieta i jest niezla nie rozciagnela sie po praniu ale i tez nie odbarwila, kupilam 2 letniej corce dresiki za 15 zl nie zmechacily sie sie a ma juz je dlugo, zabawki tez maja niezle kupilam 2 koniki ponny za 25 zl promocja byla, no i rzeczy dla niemowlakow nie sa wcale tanie za jedno body dałam jakies 13 zl jakosc maja naprawde fajna i lubie tam kupować ja mam sklep w Rzeszowie w jednej z galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w tk masz kupilam takie same śpiączki jakie widziałam w proco. Czasami można kupić tam gatonkowo dobre rzecZy. Ja po dotyku zawsze widzę czy coś jest z fajnej bawełny. Nie wszystko jest tam fajne. Ale jak się poszera to można coś znaleźć. Poza tym co za wiesniaki wartoscioja to gdzie kto robi zakupy. Moje dziecko ma gruszki z proco i np. Tommy hilfiger. Kupuje to co mi się podoba, nie ważne gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówczynią ja nawet kupuje ciuszki w realu i co to znaczy ze jestem gorsza bo nie kupuje w smyku albo h&m? ostatnio bylam w smyku chcialam corci kupic adidaski boze jakie paskudne tam maja buty i jeszcze chca za nie 70 zl ciekawe za co jak nawet wyglada nie maja no i duzo sandalkow w tym sklepie jest a dopiero wiosna sie zaczela...... a co powiecie o sklepie KiK ? chyba tak sie pisze maja fajne jakosciowo ciuchy i zagraniczne slodycze itp itd mozna roznymi walutami tam placic kupujecie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kiku sa super ubranka,bardzo porzadne po praniu wygladaja jak nowe a i ceny nie sa wygurowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w kiku sa napewno lepsze jakosciowo rzeczy do domu typu noze jakies szklanki ipt itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na sobie podkoszulkę z pepco i majtki z textil marketu, a dzisiejszej nocy spałam w pepcowej piżamce. Bawełnianą bieliznę mają fajną. Zawsze jak jestem w pobliżu, to wchodzę do tych sklepów i nigdy jeszcze nie wyszłam z pustymi rękami. Zawsze coś z bielizny wybiorę dla mnie, syna lub męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesto odwiedzam textil i pepco. Zawsze cos fajnego tam kupie. Niektore rzeczy mam juz dluzszy czas i jak nowe wygladaja mimo prania i noszenia. Zalezy na co sie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pojechałaś - polskie produkty Jan Zbędny? Przecież to Grecy!!! którzy ładują Cię jak chcą... Polskie firmy to Politan, Stella Pack, Bratek... Patrz co kupujesz, a później pouczaj innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×