Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupujecie w pepco, textil market?

Polecane posty

Gość gość
W textilu są polskie firmy miedzy ciuchami z chin mozna znaleźć rzeczy od polskich producentów, z indii w pepco przewaznie chiny. Kupowalam wyprawke w textil i pepco i najbardziej rozciągnięte i zmechacone są rzeczy z Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaWus
A ja kupuję bardzo różnie. Zdarzało się i w Pepco i w Textilmarkecie. Ale także w Lidlu, Tesco, Tup-Tupie, 5-10-15, na aukcjach na Allegro z Wysp: George, Primark, Girl2Girl. Mimo że nie narzekam na zarobki nie widzę sensu przepłacania za ubrania. Za zaoszczędzone pieniądze wolę dziecku opłacić dodatkowe zajęcia typu balet/ karate / łyżwy itd. czyli zainwestować je w coś co wzbogaci rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w obu sklepach. W pepco są fajne bawełniane majtki, mam już chyba z 8 par takich samych :) Ale są bardzo wygodne, nie uciskają mi teraz brzucha (8 miesiąc ciąży) i spod brzucha też mi nie zjeżdżają. Kupiłam tez ostatnio fajna kurtkę za 70 zł - też ze względu na ciążę - i nie żałuję. Zimą kupiłam sweter za 30 zł i też jest świetny - ale trzeba mieć szczęście po prostu, żeby nie trafić na szajs. Ubranka dla dziewczynek są fajne. Poza tym kupuję dużo rzeczy do domu, jakieś ozdoby itp. W textilu rzadziej kupuję - jest chyba droższy niż pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że kupuję:) najcześciej w pepcko. Kupuję zarówno dla siebie jak i dla córeczki. Polecam, tanio i jakość też nawet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje w aldi, rzadko w kik, nie znam pepco i textil, ale mam zamiar to narobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA MI777
dziewczyny, ja kupuję osobiście w textil markecie. Jakościowo dużo lepsze niż w pepco, ale kto co lubi. Dla mojego maluszka kupiłam całą wyprawkę, oczywiście od polskich producentów. zawsze sprawdzam metkę i jakość. Rzeczy z happy kids też są super jakościowe, Naprawdę warto się wybrać. Co 2 tygodnie w czwartki maja promocje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej aplikacji MojaGazetka.com możecie przeglądać aktualne gazetki obydwu wymienionych, a także wielu innych sklepów ❤ Polecam ściągnąć na komórkę i się z nią zaprzyjaźnić :) Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem dziadówą, żeby kupować w sklepach dla bezrobotnej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patole nie kupują, tylko czekają aż im ktoś da, czasem coś kupią w lumpeksie, oślico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uwielbiam Txm.

Jest bez porównania lepszy od Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecacie KiK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt w KiK  nie był?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nikt w KiK  nie był?

 

Z Kik mam świetne krzesła rozkładane, wypoczynkowe 🙂 coś podobnego jak krzesła dla wędkarzy, trzymają się znakomicie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×