Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1234

zastanawiam się czy mój facet jest normalny

Polecane posty

Gość gość1234

Jestem z moim facetem ok 9 miesięcy. Ostanio mnie ostro wkurza, bo się nic nie stara. Odcięłam mu seks i co? Miesiąc bez seksu, a on nawet nie reaguje, zero chęci. Czy to jest normalne? Dodam, że między nami jest dość spora różnica wieku, ja jestem młoda, zgrabna, sądzę, że ładna, więc tu nie chodzi o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo sie zużył i już mu nie staje, albo ma inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają mniej chęci w młodym wieku, a są tacy co bardzo długo mogą pomimo już swoich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
innej nie ma tego jestem w 100%, nie staje mu tylko po alkoholu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁaciataŻabka
NIE. żaden facet nie jest normalny... Jak mu bedziesz dozować bzykanie, to za kilka m-c w ogole nie bedzie chciał Cię posuwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek bez perspektyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też myślała, że to mydło i dawała ? rzadko, więc nie czekałem na zmianę tego stanu i szalałem gdzie się dało. Teraz mam taką co zawsze i wciąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
też wydaje mi się, że perspektyw nie ma... Jednak różnica 8 lat jest ogromna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat to nie tak wiele. Jak już pisałem nie wszyscy są tacy jurni i nie dbają by nimi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁaciataŻabka
Ej jak mu panna odmawia, to się nie bedzie płaszczył i prosił. Albo wezmie siłą , albo znajdzie inną. A 8lat , to w zasadzie nic. Zreszta róznicy w związku się nie czuje, mój jest starszy ode mnie o 23lata i nie przeszkadza niczemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Tyle, że ja mu nie odmawiam. Po prostu nie inicjuję, on też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁaciataŻabka
Widocznie nie ma satysfacji w posuwaniu Ciebie, może to problem w Tobie, a nie w nim. Co za przyjemność posuwania kłody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To weź się zdecyduj
Najpierw piszesz "Odcięłam mu seks" a teraz " ja mu nie odmawiam". A może cała historyjka jest zmyślona i dlatego nie dopracowałeś detali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Do kłody to mi daleko, raczej on jest taki. Wszystkie nowości w łóżku zainicjiwałam JA. On jak się parę razy ruszy to sapie jakby 10km przebiegł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ! Wielu nie dba o kondycję, a o małego wcale dlatego są takimi nieudacznikami. Ja pomimo swojego wieku staram się być w dobrej kondycji i o mój sprzęcik dbam nad wyraz skrupulatnie. Masaż codzienny i można długo i solidnie. Mi wiecznie mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 1234-- musisz byc ciasna i on duzo sily potrzebuje zeby mogl wepchac w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Tak zmyśliłam taką nudną historyjkę, abyś miło spędził/spędziła poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest takie ze czasami tak po prostu jest ale moze byc i super jak sie usmechnie rankiem :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś odcinała od seksu. Pokazujesz mu, że nie masz ochoty, karzesz go, i jeszcze czekasz, aż przyjdzie? Idiotko, już wali po bokach, mam taką nadzieję. Lepiej stukać takie, które to lubią, które tego chcą i nie traktują jako przedmiotu manipulacji. Panowie, stukać tylko te które chcą - szkoda, że to często nie nasze własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×