Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja kupuje kiełbase po 50zł za kg, a wy po 10zł za kg...
Przez
Gość gość, w Życie uczuciowe
Polecane posty
-
Popularne
-
- 166 odpowiedzi
- 804 wyświetleń
-
- 79 odpowiedzi
- 563 wyświetleń
-