Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urodziny 2 latki

Polecane posty

Gość gość

Za 2 tygodnie córcia kończy 2 lata, robimy urodziny skromne dziadkowie i chrzestni będzie 2 dzieci. Nie mam pomysłu co przygotować, chce zrobić tort śmietankowy a co dalej??? Dajcie jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie rosół, potem schabowy z kapusta, na deser tort i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię rosołu i schabowego. Poza tym nie chodzi mi o obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to nei ma być obiad a chcesz zrobić tort- w końcu to urodziny, to tyle wystarzcy! zwąłszcza jesli am byc w kameralnym gronie. Tort, kawa, herbata, ciastka jakies drobne, dla dzieciaków, tyleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to jej urodziny to zrób coś, co lubi najbardziej. Jakieś muffinki, ciasteczka, ulubiony soczek albo mus. Sama wiesz najlepiej co córka chętnie wcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tą część "na słodko", to ja miałam tort główny, chyba ze 3-4 ciasta dodatkowo, babeczki z owocami, muffinki, koktajl owocowy (z mrożonych truskawek), kolorowe galaretki i lody, a no i jeszcze był taki jakby bufet dla dzieci gdzie była ta część niezdrowa :D tzn. m&msy i inne draże, pianki, paluszki, lizaki, cukierki, ale u nas była 3 dzieci i 9 osób dorosłych, plus mamy zwyczaj że goście zabierają ze sobą część ciast do domu. A jeszcze mi się przypomniało, że na roczek robiłam też sałatkę owocową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×