Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

PK to najpiękniejsza kobieta na świecie

Polecane posty

Z resztą nie tylko kobieta, tylko ogólnie najpiękniejszy widok, jaki w życiu widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Co jest w Niej tak wspaniałego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja w krainie_czarow
ale BK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu, pisałam Tobie, żeś przystojny, ale taki głupi i leniwy, że aż wstyd. I nie dziwię się, że PK Ci nie odpisała. Ja też bym nie odpisała facetowi, który użala się nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Nie wiem o co chodzi, ale czuję, że to jest coś jak "Moda na sukces" i szybko się wdrożę. Jestem skarbnicą dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu uważasz, że jestem przystojny? Widzieć chyba mnie nie widziałaś. Ale komentarze są różne. Ostatnio znaljomy mnie rozwalił, używając określenia: elwisiątko. Inny mówi: "Na niego trzeba uważać, bo to syjonista jest, trzeba sprawdzić,czy na śniadanie koszernego nie wp*****la" A wszystko o PK-sy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Papier toaletowy też a mimo to jakie ma wzięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby skąd ;) Twierdziłaś podobno, że jestem z Białegostoku, a jestem zupełnie skądinąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam, i tak będziesz do końca swego kafeteryjnego życia się wymigiwał od prawdy. Nudzi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem nudny. Czemu kiedyś nie byłem nudny a teraz jestem? Zmęczony jestem. Nie zawsze mam siłę się produkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak ma na imię, ale wiem, że ona wszystkie soki i radość życia z Ciebie wysysa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Asia z Pilczyc to wampir energetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto inny wysysa. A Asia raczej dodawała mi radości życia. Lubię i czuję się lubiany. Parę razy się uśmiechnęła od ucha do ucha na mój widok. Przy niej zapominam na chwilę o kłopotach. PK jest daleko i się do mnie nie uśmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie się uśmiecha, ale skoro mieszka daleko, to trudno jej uśmiech na odległość zobaczyć. Jak byś do niej pojechał, to byś zobaczył jej uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×