Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojciec uchylający się od alimentow zostal złapany. Co teraz?

Polecane posty

Gość gość
Autorze - bardzo dobrze zrobiłeś z tym doniesieniem. Alimenty nadal ci się należą, bo się uczysz. Nie pójdzie tak szybko siedzieć. Pierwszy raz dostanie zawiasy. Nie będzie płacił nadal to mu odwieszą. Mam nadzieję,że mojego też złapią i głupi uśmiech zniknie mu z twarzy. Pozdrawiam cię cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co mają z nim wspólnego pieniądze ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze ojca w świetle wyroku zasądzającego alimenty należą się dzieciom i ew spory matka ojciec mają z nimi tyle wspólnego co Pudzian z baletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co tak bronią tatusia, to się złóżcie i zapłaćcie chłopakowi zaległe pieniądze, i odgrywajcie wtedy Matkę Teresę.Zrobicie dobry uczynek, dacie tatusiowi poczucie ,że s***********o popłaca , i jeleni jak wy, nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste, szkoda tylko że tak tego nie postrzegacie gdyby odwrócić role, to facet by miał dziecko, uniemożliwił kontakt, zrobił z was zwyrodniałą k***ę, czy wtedy byście w majestacie prawa zanosiły mu alimenty w zębach i się od nich nie uchylały... Takie pierdy że z pewnością tak, możecie w buty sobie schować, bo na pewno by tak nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczcie o swoje, warto. Gdyby nie walka mojej mamy o moje pieniądze w życiu nie miałabym teraz tego, co mam. Kasa piechotą nie chodzi. Za kilka lub kilkanaście lat potrafi się uzbierać ładna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.42 Gościu, chyba ktoś Ci zalazł za skórę. Ale o takich rzeczach jak Ty piszesz Autor nie wspomina, więc odpuść i nie nakazuj odwracania sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co niewygodny temat, uwiera wytykanie podwójnej moralności, postrzeganie sytuacji przez kobiety przez dwa pryzmaty, obydwa zawsze korzystne dla nich, niekorzystne dla innych ;-) Osobiście wali mnie to, to nie mój syn, ani bratanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się emocjonuję? A ty co robisz, n*******lasz na obcego ci faceta, nie znasz sytuacji, nie może się wypowiedzieć, ale i tak to złamas, trzeba go zamknąć i zlicytować, zastanów się trochę co ty wypisujesz, bo tylko potwierdzasz brak obiektywizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem do kogo się teraz zwracasz, bo ja nigdzie nie napisałam, że trzeba kogoś zamykać. Ja używam wyważonego języka bez przekleństw. To raz, a dwa to uważam, że zarówno matka jak i ojciec mają łożyć na swoje dziecko, niezależnie z kim to dziecko zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz faceta, najlepiej jeszcze nie męża, daj mu poczytać swoje mądrości, gwarantuję że zwątpi w swoją miłość do ciebie... i może ucieknie póki nie za późno, dla jego dobra i z pewnoscią twojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet wie, że jeśli kiedyś będziemy mieć dziecko i on zdecyduje się od nas odejść do innej kobiety, to zrobię wszystko, by tego dziecka nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygodna ta miłość ,żadnych zobowiązań, zrobić dziecko i uciec brawo.Masz iq pantofelka w fazie embrionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martw się o swoje, bo widzę że cymbał jesteś, nie rozumiesz w ogóle w czym problem. Ta praworządna kobieta sama twierdzi że ojciec jej dziecka nigdy by go nie zobaczył gdyby nie byli razem, więc kto jest prymitywną, mściwą istotą, z roszczeniowym podejściem do życia, więc tumanie jesteś cymbałem, i to twój IQ jest najwidoczniej jednocyfrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze-jeśli racja jest po Twojej stronie,walcz. 3mam kciuki. Jeśli nie-odpuść,bo zło wraca. Do wszystkich-jeśli ktoś robi źle,musi zapłacić. To buduje wiarę w sprawiedliwość. Ci co bronią świni,taką świnią się stają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi należy zwracać
Nieraz lepiej obejść się bez pieniędzy, niż mieć u kogoś dług. Dlaczego? W Księdze Przysłów 22:7 wyjaśniono, że „kto się zapożycza, jest sługą człowieka udzielającego pożyczki”. Dłużnik musi pamiętać o swym zobowiązaniu, dopóki nie odda należności. W gruncie rzeczy przestał być wyłącznym właścicielem swego mienia. Jedną z najważniejszych spraw w jego życiu jest teraz zwrócenie pieniędzy, zgodnie z zawartą umową, jeśli nie chce się narazić na kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojej matce tez nalezy sie kryminal ,ze zgotowala tragiczne zycie swojemu potomstwu,rozkladajac nogi pierwszemu lepszemu. dwoje dzieci sobie zrobila z nieudacznikiem.Kim ona k jest ? Nierozgarnieta locha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać była bardzo rozgarnięta dzieci wychowała sama i krzywdy nie dała im zrobić. Do tego gościa człowieczka co tak cudnie broni tatusia i odwraca sytuację po pierwsze skąd wiesz że kobieta cokolwiek mu utrudniała, po drugie skąd wiesz czy wychowywała w nienawiści????A odwracając sytuację tylko złomasy nie wiedzą że dzieci kosztują. Jakoś w tym co napisał w pierwszym poście autor nie widać by tatuś bardzo kochał dzieci i garnął chętnie się do ich wychowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ty wiesz ze nie utrudniala i skad wiesz ze nie szezyla nienawisci . Dzieci ojca nie mialy,bo matka takiego sobie wybrala na partnera zyciowego hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka wybrała o ojciec zemści się na dzieciach za wybory swoje i matki.Młody nie daj się niech menda odpowie za lata głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widze jak oddaję moja córke facetowi!! jak pieprze jej w rekach gacie brudne od okresu, uczy wkładać tampona, jak rozmawia z nią o pierwszym zawodzie miłosnym, albo idzie z nią po pierwszy stanik!!! hahahahaha Facet to nawet nie wie jak ma na imie najlepsza koleżanka córki, jakiego przedmiotu nie lubi w szkole, albo kiedy ma sprawdzian historii:)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceta to ..uj obchodzi. Kazał ci kto rozkładać kulasy przed byle facetem? Mąż i ojciec nie miałby problemu z kupowaniem córce staników itp. A faceta to ..uj obchodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż i ojciec nie miałby problemów ciekawe w takim razie że sądy zarzucone są sprawami rozwodowymi i o alimenty na dzieci z tychże małżeństw. A komornicy sprawami o niepłacenie alimentów na te małżeńskie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to zawsze unikaja tego spytaj prawnika no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie znam ani jednego takiego przypadku - a wielu moich znajomych to rozwodnicy. Są wśród nich zarówno mężczyźni jak i kobiety. Ale nie ma żadnego "faceta". Jak widać żyjemy w zupełnie odmiennych światach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam znam nawet takiego który swoje dziecko 5 letnie pod szpitalem zostawił jak szło na zabieg taki był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze że pod szpitalem, a nie pod filharmonią (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dla pięciolatka to było śmieszne jak go pod portiernią zostawił i czekał na matkę sam z wszystkimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz ma lat 22 i robi dokładnie tak samo jak autor w myśl zasady jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×