Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skup złomu

Polecane posty

Gość fernando

Złomu pozbywam się z pomocą Zakładu Obrotu Złomem w Bydgoszczy. Kurcze, wybór na najwyższym poziomie, nie ulega wątpliwości. Najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, iż przy okazji wpada mi nieco grosza. Raz tym sposobem pozbyłem się starego samochodu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Hej Panowie

Mam pytanko a mianowicie mam stara maszynę do szycia SINGER Z roku 1900 doradzcie proszę czy oddać ją na złom czy sprzedac komuś co zbiera takie cacka?I ile max moge wytargac za nią ???  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie współpracuję z http://www.skup-zlomu.net i muszę przyznać, że tak solidnego kontrahenta trudno znaleźć. Bardzo rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Poza tym firma stawia na konkurencyjne stawki i możliwość nawiązywania długofalowej współpracy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekk44

Taki skup złomu to przydatne miejsce. Czasem jak mamy jakieś zalegające metale, wystarczy podjechać, zważą, wycenią i dostajemy pieniądze. Łatwy sposób na gotówkę. Co prawda nie będą to kokosy ale zawsze coś. Ja zawsze jeżdżę do www.galazkarecykling.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienius

In Common Recycling w Szczecinie od dawna skupują ode mnie złom. To opłacalne rozwiązanie, dzięki któremu śmiecie tego typu trafiają w zaufane miejsce a ja do tego mam szansę zarobić - chyba o to chodzi! Jestem niezmiernie zadowolony z rezultatów. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jeżeli skup złomu i elektroniki w Warszawie to tylko z firmą skupzlomu-elektroniki.pl. Ago Recykling zajmuje się skupowaniem złomu oraz zużytej elektroniki w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Dąbrowy Górniczej, które rozglądają się za dobrym skupem złomu polecam zgłosić się do www.schredder.pl  Jest to sprawdzony skup złomu i tworzyw sztucznych, który ma całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ademeter

Jeżeli chodzi o mnie, to mam sprawdzone miejsce, gdzie podjeżdżam i zostawiam wszelkiego rodzaju złom. Zawsze wszystko załatwiane jest od ręki - błyskawiczna wycena, a pieniądze do kieszeni. Duży plus za podejście do klienta - www.skupsurowcow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja też polecam kontakt do firmy, która zajmuje się skupem metali  na Kupieckiej 34 z Warszawy . Firma oferuj również  odbiór elektrośmieci z okolic Warszawy przy większych ilościach materiału.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kev

Znam ta skup w Warszawie na Kupieckiej i wiele razy miałem okazję tam bywać oddając  jakieś stare  graty z garażu.  Skup złomu i elektroniki oferuje moim zdaniem dość przystępne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja też znam ten skup na Kupieckiej i jak mam coś do oddania to tylko do nich. Skup złomu i elektroniki jest blisko mojego domu i również podpisuję się pod tym, ze oferują dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Ja osobiście polecam skontaktować się z firmą u Pana Tadeusz Gałązki z Olsztyna. Firma oferuje kompleksowe obsługi i konkurencyjne ceny w zakresie skupu złomu stalowego i żeliwa. Firma oferuję rzetelną wycenę oraz posiada   specjalistyczny sprzęt, pomoc w rozładunku towaru i fachową obsługę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Jeśli ktoś poszukiwałby  dobrego, sprawdzonego skupu polecam wam wspomniany już www.skup-zlomu.net. Bardzo rzetelnie podchodzą do wykonywanej pracy. Mają konkurencyjne stawki. Uprzejmi i życzliwi w obsłudze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja osobiście polecam zapoznać się z ofertą skupu złomu na ulicy Kupieckiej w Warszawie. Skup Ago Recykling  zajmuję się skupem złomu metali kolorowych, elektronikę, stal kwasową, akumulatory i wiele innych w dobrych  cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

 Ja osobiście polecam kontakt do tego przedsiębiorstwa  w Olsztynie - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka. Firma mieści się na Stalowej 3 i oferuję :skup złomu stalowego i żeliwa, skup metali kolorowych, skup akumulatorów, skup kabli i przewodów elektrycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić firmę pana Tadeusza Gałązki. Jeżeli ktoś potrzebuje pozbyć się złomu to warto skorzystać z usług tej firmy, skupują różnego rodzaju metale, akumulatory, silniki, a przy tym uczciwie je wyceniają. Zawsze można się najpierw z nimi skontaktować i spytać o wycenę: https://www.galazkarecykling.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×