Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są jeszcze kobiety stałe w uczuciach

Polecane posty

Gość gość

czy są jeszcze kobiety stałe w uczuciach czy są kobiety które nie patrzą na prtfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. :) Rozejrzyj się we właściwym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto teraz nosi kasę w portfelu? a co do kobiet to tak, kobiety są stałe, kochają stale ale obiekt miłości się zmienia co jakiś czas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko spotkać taka kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stałe w uczuciach ?? ciekawe tak samo jak panowie którzy zobaczą laskę na horyzoncie to im nie staje :-) Kobiety sa perfidne i wyciągają od partnerów ile się da jak tu znalezć taką która nie patrzy na pieniądze - wszystkie patrzą Ja noszę kasę w portfelu i z tego co zauważyłem ci co mają konta Nigdy nie mają kasy przy sobie, po co jak kolega pozyczy. 1 zł nigdy nie oddaje o 10 zł zapomina a jak się upomnisz po kilku miesiacach o swoje 50 zł to nazywa cię złodziejem - nawet kolega. Wirtualny pieniadz jest przyczyna kryzysu. Nie masz kasy przy sobie nie kupujesz nie kombinujesz bidoki z kontami żyją bardzo często na garnuszku tych co mają w portfelu. Nigdy nie mają przy sobie zawsze mozna się pozyczyć i nie oddać. Moze dla was 1 zł to nic ale dla mnie to mój zarobiony pieniadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry zwyczaj nie pożyczaj jeszcze lepszy nie oddawaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pożyczają ci co maja konta bo nigdy nie maja i ciurlają odsetki na kontach. pozyczam bo jestem naiwniakiem który mysli że to robi w dobrym celu A dlaczego istnieją meni którzy obiecują wszystkim swoim kobietą gruszki i na sam koniec ida w odstawkę ?? A Panowie którzy nie obiecują nie są w kręgu zainteresowania kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze to nie wszystko!Wiadome ,że bez nich ciężko ale nie oceniaj wszystkich kobiet bo nie wszystkie są takie same .Czasem lepiej być biedniejszym a szczęśliwym bo kasa ludziom odbiera rozum i nie doceniają co mają .Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy stałe w uczuciach. Wszystko się zmienia z wiekiem, partnerzy związku też. Nie zawsze po latach partner jest taki sam i nie zawsze da się go kochać niezmiennie. Tylko krowa się nie zmienia i nie jest poddawana różnym doświadczeniom. Ale niewątpliwą receptą na stałość uczuć jest wzajemny szacunek i dbałość partnerów, a o to trudno najbardziej. Jak tego nie ma to nie licz na stałość. Każdy chce być szczęśliwy, a nie stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo stała w uczuciach. Zakochuję się ale nie potrafię odkochać. Chciałabym móc mieć moich wszystkich chłopaków przy sobie i żylibyśmy długo i szczęśliwie. Precz z monogamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁaciataŻabka
Ja jestem wierna - tylko tyskie:) a mój mąż nie ma portfela:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noamiiiii
Sa...ja jak sie zakocham to raz na cale zycie... wybralam sobie takiego pana : 30lat ,jesli chodzi o portwel ,bez samochodu,mieszka jak student,niepewna praca,zakompleksiony,nadwaga,ciezki charakter...4lata zmienialam w nim poczucie wartosci, szukalam jego dobrych cech charakteru,pomoglam odnalezc nowa prace,wspieralam go ,przekonalam do samodzielnego mieszkania,ustatkowania sie ,ustalenia piorytetow w zyciu,ogolnego sensu...pokochania siebie takim jakim jest (zrzucil 20kg) zrobilam z niego krotko mowiac niezly towar... no i co? Zostawil mnie po 4latach, bo nagle stwierdzil ze to nie to,on wie czego chce od zycia ,odwazny facet,ktory przez swoje piegi i rude wlosy nie posiadal ani jednego lustra w domu stal sie narcyzem,ktoremu w wieku 34lat zachcialo sie szalec i wyrywac d**y...wiec ...sa dziewczyny ktore sa stale w uczuciach bo kocham i kochac go bede zawsze mimo tego co mi zrobil...to ile razem przeszlismy umacnialo mnie tylko ,a jemu dali do zrozumienia "jak taka laska zwrocila na mnie uwage to moge miec kazda " Pytanie powinno brzmiec "gdzie ci faceci co podobno sa stali w uczuciach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×