Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ptasiorka

Herbata wiosenna jakieś pomysły?

Polecane posty

Gość ochCAR0L
co tam spacerki, sezon na grille sie znowu rozpocznie sasasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielo0onka
raczej to w wielkanoc dalo sie rozpalic ognisko, bo taka iscie zimowa sceneria byla hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pttaszyna_krakow
jak tak dalej będzie z pogodą to za szybko grilla nie rozpalę, a zamiast zimnego browarka to tylko grzaniec pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_SISHA
w takich sytuacjach dobrze miec mikrofalę z funkcją grilla i do tego herbata royal rum z teekanne i jakoś da się sytuację ogarnąć. spokojnie cieplejszy klimat prędzej czy później nadciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia b
Mimo, ze pogoda w majowke nie sprzyjala to i tak grilla ze znajomymi zrobilismy. Troche chlodno na wieczor bylo to trzeba bylo sie rozgrzac herbatka. Tyle dobrze, ze wiosenna sceneria juz nas nie opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorovva
mówcie co chcecie, ale humor się człowiekowi poprawia jak tylko się cieplej zrobiło i słoneczko ciągle świeci. teraz już oficjanie rozpoczęłam sezon na bubble tea. piłam już na bazie czarnej herbatki nero z teekanne to teraz owoce jakieś trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony przepis ostatnio to herbatka zielona i do tego dodaję łyzeczkę konfitury pigwa z imbirem w miodzie - przepyszne, z eterno :) Polecam, herbata nabiera nowego wymiaru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×