Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za chiny nie moge dobrac stanika

Polecane posty

Gość gość

mam pod biustem 75 cm, miska (chyba ) spore C. Cycki juz niestety niezbyt jedrne i za chiny nie moge dobrac stanika:( albo sa wypelnione gabkami - a ja juz biustu wiekszego nie chce, calkiem miekkich tez nie chce - bo mi nie trzyma biustu, masakra - chodze juz drugi miesiac i nie moge kupis stanika na moj biust! Gdzie mozna kupic jakies sensowne biustonosze? Szczerze mowiac to juz jestem tak speszona , ze wstydze sie wejsc do jakiegos sklepu zbielizna, bo wydaje mi sie, ze na moje cycki to juz nic nie znajde :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim daruj sobie te "Chiny", bo tam stanika sobie nie dobierzesz. Jeżeli pod biustem masz 75, to szukaj rozmiaru 70 w obwodzie a miseczka też może niekoniecznie będzie C. Wejdź do sklepu z prawdziwa bielizną, w prawdzie nie kupisz tam stanika za 15 zeta ale pomogą ci tam dobrać prawidłowo rozmiar. Wierz mi warto zainwestować, sama mam niemały biust po przejściach i tylko tam znalazłam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj o dobrze dobranych stanikach i ich rozmiarach. Nie ma mowy o dobrze dobranym staniku z bazaru czy zwykłego sklepu z bielizną. Można zacząć od wycieczki do popularnego sklepu na literkę T. Poza tym jest też polska firma Dalia produkująca dobrze dobrane staniki. Ja osobiście noszę P.M. Są mmm brak słów :) Miazga ! A cena? Niestety dobrze dopasowany stanik kosztuje. Proponuje przymierzyć coś w sklepie stacjonarnym, sprawdzić jaki rozmiar jest dla Ciebie najlepszy a później polować w internecie. Jaki to jest rozmiar spore C? Ja mam raczej niewielki biust i noszę 65 D . Kobiety z dużymi piersiami noszą np. 75 H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×