Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci i psychoza do mam wielodzietnych

Polecane posty

Gość gość

Są tu mamy wielodzietne które boją się że znów zajdą w ciążę? Miałam 3 cc wiem że kolejna będzie dla mnie zagrożeniem. Nie mogę jeść tabletek anty (przeciwwskazania) spirala kłóci się z moimi przekonaniami. A popadam w obłęd. Nakupowałam testów ciążowych na all po złotówce , w ogóle nie kocham się już z mężem bo się boję i myślę tylko o wpadce - a co 2 tyg robię test ciążowy nawet gdy się z nim nie kochałam! To obłęd ale tylko wtedy odzyskuję spokój. Mąż zaś chce się kochać a ja udaję ból zęba, ból głowy... juz nie moge. Do wszystkich z głupimi komentarzami naprawdę mam was w poważaniu więc sobie darujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech maz podda sie wazektomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem katoliczką. A dla mnie jest rozróżnienie z niedopuszczeniem do zagnieżdżania się zarodka w macicy przy spirali a blokowaniem owulacji przy tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu spirala kloci sie z przekonaniami twoimi? czyli wolisz ryzykowac ciaze jednak, nie zal sie wiec na forum bo to twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to istnieje tylko spirala i tabletki? innych środków nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój po porodzie idzie na wazektomię i problem z głowy :) Jeśli będziesz się tak zachowywała to zostaniesz sama z 3 dzieci i 500zł alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czwórkę dzieci i używam krążka nuvaring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mąz chce ****** to niech sobie zrobi wazektomie i po problemie chyba ,że zarabia dużo i stac go na utrzymanie gromady dzieci na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzykac się chce ,ale czy stac go na dzieci? Przyjemnosc kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszecie to seksu nie można uprawiać jak nie chce się mieć dzieci, zenada. Poza tym autorce chodzi o swoje zdrowie, czwarta ciąża po trzech cc niesie ryzyko dla kobiety. Może krążek byłby ok? Jest mniej szkodliwy niż tabletki. No i są jeszcze prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę po prostu stosować antykoncepcji hormonalnej mam przeciwwskazania - spirala natomiast kłóci się z moimi przekonaniami religijnymi - nic na to nie poradzę że mam sumienie. Myślałam że spotkam tu osobę która tak samo jak ja panicznie boi się kolejnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazektomia - szczerze przyznam że nie znam nikogo kto by się jej poddał. Dużo to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a myślałaś o npr? Trzeba poznać swoje ciało, ale jest skuteczna. Tylko trzeba dobrze poznać zasady i funkcjonowanie swojego ciała. Ja ze względu na moje przekonania religijne też nie stosuje środków antykoncepcyjnych i zostaje mi tylko npr. Tylko nie szukaj informacji tutaj na forum, bo kobiety tutaj mają w większości słąba wiedzę na ten temat i zostaniesz wprowadzona w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a gumki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumki odpadają bo mąż nie czuje tak jak bez nich a przecież radość z seksu musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez sie poddal wazektomi w Anglii to nic nie kosztuje,ale zabieg nieprzyjemny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są spirale z hormonami lub krązki dopochwowe, gumy Ci przeszkadzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm no to fajnie ma twoj maż, gumki mu przeszkadzają, ale to że ty masz schize mu nie przeszkadza... :P no to tylko npr zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
npr to nie metoda. A może zwyczajnie autorka podwiąże jajowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj męża czy woli: a) nie uprawiać seksu b) sam wychowywać 4 dzieci, kiedy ty umrzesz podczas kolejnego porodu c) zakładać gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobną schizę :/ mam 2 dzieic ale absolutnie nie moze być ich więcej, nie stać mnie ani materialnie ani mentalnei, mam załozoną spiralę ale ze nie daje 100% pewności unikam seksu jak ognia :/ mam obsesję na tym punkcie, mąz sie skarży ale cóż.. starsznie się boję ze mogłabym zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w doopie bym miała takiego wygodnickiego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie stosując npr nie trzeba by było unikać seksu, bo wiadomo kiedy można a kiedy jest szansa na ciążę. Skoro nawet stosując różne metody nie jesteście pewne i się obawiacie, że możecie zajść w ciążę, to może warto poznać swoją płodność i wiedzieć kiedy jest dany moment cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa bo bażda z nas ma cykl jak w zegarku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz na czym polega npr? Nie na liczeniu, kalendarzyku a na obserwacji. Nie chodzi o regularność cyklu. Owulacja nie występuje tak sobie - w trakcie cyklu, bez względu na jego długość, występują zmiany temperatury, pojawia się i zmienia śluz, czasami są dodatkowe sygnały (jak np. ból piersi lub kłucie jajników), można badać szyjkę macicy. Uwzględnia się też to czy jesteśmy w danej chwili chore, ile mieliśmy snu, czy piliśmy alkohol. Wszystko to pozwala określić w jakim momencie cyklu jesteśmy. Dzięki temu bez potrzeby nie trujemy sie hormonami. Piszę tu o tym, bo niektóre osoby stwierdziły, że mimo zabezpieczeń i tak się boją zbliżeń, więc zastanawiam się po co te środki. Znając swoje ciało przynajmniej wiemy, czy jest teraz bezpiecznie. A tak to może unikają seksu wtedy, kiedy nie ma ryzyka zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki artykuł "siódme dziecko, czyli o skuteczności NPR" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie masz przeciwwskazania do tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli autorka stosując npr jednak wpadnie (co zdarza się bardzo często) i umrze rodząc kolejne dziecko to kościół pomoże mężowi wychować całą gromadkę? Ogólnie wg nauk kościoła grzechem jest marnowanie nasienia, czyli każde musi trafić w kobietę, to jest dopiero chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladasz spirale i uwazasz w dni płodne, a tak maz cie zostawi albo potem twoje dzieci bedzie wychowywac madrzejsza kobieta -proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kobiet tutaj pisze, że antykoncepcja zawiodła? Z tego wynika, że w ogóle nie działa? Z npr jest tak, że to nie metoda jest zawodna a człowiek, tak jak z innymi metodami. Jaka jest pewność, że ta osoba, która mówi, że wpadła na npr, to osoba, która rzeczywiście stosowała npr a nie tzw. kalendarzyk? Pisałam, że osoby z tego forum nie mają pojęcia o npr, więc nie ma sensu was przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×