Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci i psychoza do mam wielodzietnych

Polecane posty

Gość gość
a co ma kościól do tego? npr jej zostaje bo tabletek nie może, gumek maż nie chce, a spirali ona nie chce... npr to nie kalendarzyk tylko obserwacja organizmu, skoro i tak seksu unika to bedzie go miała wiecej niz teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
npr to nie metoda, mówią o niej "watykańska ruletka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech się któreś z nich podwiąże i po sprawie. Pewnie szybciej ona, bo nie może mieć więcej dzieci. Facet jak ją zostawi to jeszcze będzie mógł jakąś inną zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NPR cieszy się złą sławą, bo jest po prostu darmowa, praktycznie nikt na tym nie zarabia - no może autorzy podręczników. Dlatego macie zakodowane, że skuteczne są tylko środki antykoncepcyjne. A jak wiele razu można przeczytać na forum, bardzo często te środki są zawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to tylko spirale, tabletki i gumki istnieją jako metody antykoncepcyjne? Innych nie znasz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, moja mam stosowała obserwacje organizmu. Było nas tylko 7 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak autorka zajdzie w ciąże przy stosowaniu prezerwatyw albo spirali, to będziecie pisać, że producenci tych środków mają utrzymywać jej dziecko? Zastanówcie się najpierw zanim coś napiszecie. Co ma wiara katolicka do tematu, skoro autorka napisała, że nie jest katoliczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś wpadł używając gumki. Tylko nastoletni chłopcy nie potrafią ich zakładać i dziwnym trafem pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umrzyj jak głupiaś, niech dziecvi stracą matkę bo spirala niezgodna z jej paranoją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia też stosowała obserwację organizmu - miała 6 dzieci, a kiedy najmłodsze miało niecały rok to dziadek zmarł i było po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mężowi w gumce niewygodnie :D haha woli żebyś umarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sie dowiedzcie co to jest npr a potem krytykujcie i mówcie o prawdopodobienstwie wpadki... osoba której mam stosowała obserwacje organizmu - pewna jesteś że naprawdę mierzła temperaturę, badała śluz i szyjkę macicy?? czy tylko liczyła pi razy oko kiedy ostatnio okres miała?? Bo jeśli tak, to się nie dziwię że was 7 miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia stosowała... tak tak na pewno zwłaszcza mierzyła temp i robiła wykres.. próbujecie ośmieszać naturalne metody a ośmieszacie tylko i wyłacznie siebie swoją ignorancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
npr to jak sok z malin i syrop z cebuli na grupę, wielu pomaga ale równie wielu nie, ot tak jest z naturalnymi metodami :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie szyjki macicy sammemu? serio serio? na mamuty też polujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej ma racje. Taka niestety jest wiedza na temat npr. Dla większości NPR to takie liczenie, mylą to z tzw. kalendarzykiem. Moja babcia stosowała obserwacje cyklu i miała tylko planowane dzieci. Powiedziała, ze gdyby nie nauczyła się tej metody, to na pewno byłoby więcej dzieci. Tylko, że trzeba wiedzieć o co w tej metodzie chodzi. Większość osób pisze głupoty a nie ma o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko gratulujemy meza, ktoremu ewidentnie nie zalezy na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne że mąż po/roo/cha :-D kopnęłabym w doopsko takiego co tylko pyrtkiem myśli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NPR nie dość, że nie jest skuteczne, to jeszcze nakazuje kobiecie wstrzymywać się od seksu w czasie, gdy ochota jest największa. Tabletki wg mnie są jeszcze gorsze. U mnie wywołały niemal całkowity zanik libido. Dziękuję obu tym metodom, na szczęście są jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze spiralę od 9 lat to moja 3 i jakoś w ciąże nie zaszlam! Co wy durnoty wypisujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się Twój mąż już ma kochankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to znowu ja moje przeciwwskazania to genetyczna choroba nerek + nadciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było mnie wcześniej ktoś się podawał za mnie - gumki mi nie przeszkadzają ale zakończyło się to trzecią cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż na pewno nie ma kochanki :) Cały wolny czas spędza przed komputerem - informatyk :P gość ja mam podobną schizę :/ mam 2 dzieic ale absolutnie nie moze być ich więcej, nie stać mnie ani materialnie ani mentalnei, mam załozoną spiralę ale ze nie daje 100% pewności unikam seksu jak ognia :/ mam obsesję na tym punkcie, mąz sie skarży ale cóż.. starsznie się boję ze mogłabym zajść w ciążę dokładnie mam ten sam strach - gdybym jeszcze raz zaszła w ciążę nie wiem czy bym to przeżyła i psychicznie i fizycznie. Po aborcji chyba sama bym się zabiła. Tak strasznie się boję że z naszego pożycia małżeńskiego praktycznie nic nie zostało. Sex raz na miesiąc - dwa. I to jeszcze udawany bo m yślę tylko o tym żeby skończył i żebym mogła iść się umyć żeby czas mi tam coś jednak nie dotarło itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
testy za 1zł? ty lepiej idz do lekarza zapytac w którym tyg ciazy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są do kumienia na allegro i polecam bardzo dobrze działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a plastry anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 cc
też nie wolno mi zajść po 3 cc, chcę mieć niedługo plastykę brzucha i może wtedy mi podwiążą jajowody. Muszę znaleźć takiego lekarza, który to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te metody naturalne sa wspaniałe dla malzenstw , ktore ciezko zachodza w ciaze staraja sie o dziecko , a ono pojawia sie po kilku latach i sa gotowi na przyjecie drugiego, ktore tez pojawia sie po dlugim czasie ale ile jest takich malzenstw, ktore maja dobre warunki materialne, mieszkaniowe i zyja bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też boje się panicznie ciąży, mam 2dzieci, więcej nie chcę i kropka. Ale ja używam tabletek i mąż gumek, bez gumek ani rusz i on o tym wie, a skoro twój mąż nie chce gumki założyć wiedząc że nie możesz być w ciąży iż zagraża swojemu życiu to nie zasługuje na ciebie. Przepraszam ale to zwykły palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×