Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co łatwiej przyrządzić naleśniki czy omleta

Polecane posty

Gość gość

Zaczynam nauke gotowania :) Wiem wstyd przyznać ale nigdy nie robiłam omleta ani naleśnika , moi rodzice nie wpuszczali mnie do kuchni. Więc od czego lepiej zacząć , co jest łatwiejsze do przygotowania ? Omlet czy naleśnik ? Chce na śniadanie , mam na to 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie przyrzadzisz bedzie TWOJE przepisy w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden naleśnik usmaży się szybciej, ale raczej jednego nie zrobisz tylko od razu co najmniej kilka, więc obstawiałabym, że jeden omlet będzie szybciej przyrządzić i nie mówię o takim z ubijaniem białek tylko o zwykłym coś ala jajecznica ale bez mieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naleśniki :) ja uwielbiam na słodko z miodem i owocami :) Szczególnie banany z miodem lipowym od Bartnika Mazurskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naleśniki najłatwiej się smaży, zwłaszcza gdy ktoś robi to po raz pierwszy w życiu, gdy ciasto postoi ze 30 minut przed smażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omlet a nie omleta! I właśnie omlet zwykły jest prostszy, bo tylko rozbijasz jajka z dodatkami i smażysz z jednej strony (wierzch musi pozostać nieścięty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja omlet robię tak, że gdy się zetnie od dołu, to posypuję serem i wstawiam na chwilę do piekarnika, żeby ser się rozpuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×