Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3miesięczne niemowlę i histeria kiedy mnie nie ma

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę wyjść z domu nawet na godzinę. Strasznie płacze kiedy chce jej się spać i przy nikim nie potrafi się uspokoić. Jak to zmienić? Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurenia
tak tez mialam z moja pierwsza corka, chociaz nie napisze dokladnie czy juz jak byla jeszcze niemowlakiem, tak reagowala, ale jak miala 6 miesiecy to nie moglam bez niej nigdzie wyjsc z domu i to trwalo tak do 3 roku zycia, tylko z mama.Na wszystkich innych ludzi miala alergie, nawet na tate. Bylo to bardzo uciazliwe, bo zawsze musialam ja zabierac ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak często w ciagu dnia tata zajmował się dzieckiem? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurenia
Codziennie od godziny 18-stej,bo wracal z pracy.Ale chyba nie ma to specjalnie znaczenia, jestem mama 3 dzieci, wiec tylko to pierwsze takie bylo, moj syn i moja druga corka, to byly cyganskie dzieci od malego zostawaly z babcia, ktora widzialy raz na pol roku, bo mieszkamy w niemczech wiec nie widujemy sie codziennie, czy tez z ciociami ktore tez nie bywaja u nas codziennie.Czasami dzieci tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurenia
takie sa uroki maciezynstwa, trzeba sie z tym liczyc jak sie decydujemy na dzieci.Nie zawsze jest tak jak pisza w ksiazkach, nie ma perfekcyjnych dzieci ani perfekcyjnych rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×