Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelia977

pms..

Polecane posty

Gość amelia977

Jak sobie radzić z PMS? Jak Wy sobie radzicie? Mój zaczyna się tuż po owulacji, wtedy bywam rozdrażniona, łatwo wpadam w płacz, albo dużo się denerwuje, albo jestem cicha, mowie słowa ktorych nie chce mowic, a potem wszystkiego zaluje.. d tego ta bolesność piersi juz praktycznie też po owulacji... tydzien przed okresem wpadam w szały, wszystkiego się czepiam, o wszystko obwiniam. Miewam jakby stany depresyjne, dostaje histerii, siedze sama płaczę i wmawiam sobie jaka to ja zla, jakby to bylo jakbym nie istaniala, ze jestem dziwna, ze wszystkich dookola tylko denerwuje i sie uzalam.. wystarczy tez jak ktos mi czegos odmowi, ja wpadam w placz i juz mi przykro.. prez 2 tygodnie ze mna dzieja sie okreopne rzeczy.. nie chce zadnego leczenia homronalnego, ale jak sobie z tym poradzic, kiedy to jest silniejsze? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia977
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEZ MAM i niestety nie sadze ze jest na to lekarstwo - tzn jest jedno - ciąża sie nazywa. jak byłam w ciazy to siłą rzeczy nie miałam PSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Wcześniej mdlałam w pierwszy dzień @, wymiotowałam i zwijałam się z bólu. Lekarz powiedział, że w moim dość skrajnym przypadku pomoże albo ciąża albo sztuczny cykl na hormonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×