Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzona12345

wstydzę sie zrobic dobrze mojemu chlopakowi...

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę pojąć wstydzi się chłopaka ,męża często a obcego faceta ginekologa przy badaniu nie ciwmnogród i zacofanie!!Dodam ze chłopak chodził ze mną do ginekologa na całe badanie teraz jest jako maż jest przy każdym badaniu nawet na fotelu i był też przy porodach!!!Intymność z ginekologiem a z chłopakiem czy mężem nie to chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ssac mojego meza a jak on przy tym trzyma mnie za kudly to miod malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę pojąć wstydzi się chłopaka ,męża często a obcego faceta ginekologa przy badaniu nie ciwmnogród i zacofanie!!Dodam ze chłopak chodził ze mną do ginekologa na całe badanie teraz jest jako maż jest przy każdym badaniu nawet na fotelu i był też przy porodach!!!Intymność z ginekologiem a z chłopakiem czy mężem nie to chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wstydze ginekologa 3 mc temu mialam pierwsza w zyciu wizyte i myslalam ze w poczekalni sie poplacze :))) na fotelu siedzialam jak sparalizowana :P po 2 mc straciłam dziewictwo ale loda krepuje sie zrobic nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam, nie pij alkoholu "na odwagę", to prosta droga do alkoholizmu. Serio! A co do meritum, jeśli to nie ściema, po prostu z czasem się przełamiesz, myślę że szybciej niż myślisz. Jeśli naprawdę masz na to ochotę, bo nie rób też czegoś na siłę tylko dlatego, że widziałaś w filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×