Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wyjazd do Holandii przez agencje pracy tymczasowej

Polecane posty

Gość gość

Chce wyjechać do pracy do Holandii. Wyjeżdżam pierwszy raz dlatego chce wyjechać przez agencje. Przez agencje która zapewnia mieszkanie. Z czasem wynajmę sobie na własną rękę pokój. Mam pytanie do osób które wyjechały do Holandii przez agencje. Która agencja jest dobra (żadnej pracy się nie boje)? Ile trzeba wziąć ze sobą pieniędzy? Za wszystkie rady będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś doradzi, zależy mi na każdej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie doradzi bo kazdy kto tam wyjechal nie wrocił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie mi chodzi o osoby co tam wyjechali i nie wrócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma "najlepszej" agencji, bo zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal. Jedna agencja odciaga duzo za mieszkanie, inna za transport, w innej pracujesz po 60-65 h tygodniowo, a w kolejnej 30. Wszystko zalezy od tego gdzie sie trafi no i kto na co jest nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co po prostu sprawdź te agencję, poczytaj o nich, ja niedługo będę wyjeżdżać, ale do Niemiec, już sobie załatwiłam busa do Niemiec u http://trans-radzi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkhjff
powiem Ci tyle, jak jestes oszczedna i nie zachłyśniesz się "zachodem" to jedz przez agencje. ja tak zrobilam na poczatku, teraz juz mam prace bez agencji, wynajęty dom i wszystko tak poustawiane że nie muszę się o nic martwić. jesli jeszcze jestes ambitna będziesz sie uczyc języka, to bedziesz się pięła do góry, nie ma szans by było inaczej. na początek polecam Ci agencję van koppen en eijk - pracowałam przez nią na pomidorach. poszukaj sobie innych agencji na forach polaków w holandii na pewno coś znajdzeisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, narazie jedz przez biuro, rozejrzyj sie, ale to nie oznacza ze trafisz dobrze! musisz bardzo uwazac! ja kiedys tez pracowalam przez biuro, teraz jestem na swoim mieszkaniu, ucze sie jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsee
Kiedyś skorzystałam z pomocy http://www.toolip.pl/ i nie mogę złego słowa powiedzieć. Bardzo miła obsługa biura, wiele korzystnych ofert, wszystko załatwiane bardzo sprawnie i rzetelnie. Polecam skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zróżnicowane oferty proponuje np. Agencja Toolip – www.toolip.pl. Firma ma biuro w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i wielu innych miastach. Pracowałam dla nich przez jakiś czas i jestem naprawdę zadowolona – stawki są korzystne, wynagrodzenie wypłacają zawsze na czas. Dużym plusem są bardzo pomocni konsultanci – przynajmniej ja na takich trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lideeczkaa
ja wyjechałam do Holandii za pośrednictwem agencji VPU Polska i polecam. na ich stronie internetowej znajdziesz sporo ofert + wszystko co oferują dodatkowo (własnie transport z miejsca zamieszkania do pracy + zakwaterowanie) znajdziesz tam jeszcze wszystko opisane co nalzey zabrać na taki wyjazd czyli potrzebne dokumenty czy sprzet np kuchenny, sypialniany, ubrania robocze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas koleżanka jechała, ale tak jak pracowała to mówiła, że co agencja to gorsze warunki, aż kiedyś wracała do Holandii i zaczęła rozmawiać z rodakami, okazało się, że u nich w miejscowości szukają kogoś do pracy, praca na normalnych zasadach, bez żadnych agencji, no i jest bardzo zadowolona Przy przeprowadzce wykorzystała http://vico-transport.pl/busy-do-holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurmadzia jak się brat do NL wyprowadzał to też z ich usług korzystał, z tym, że ze znajomymi jechali busem a ich rzeczy ciężarówką. Jechali w parę osób to przynajmniej tanio wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to podobno zawsze u tego przewoźnika jest tanio. Tym bardziej jak się większą ekipą jedzie to sprawa oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Holandia to g****o kapitalistyczne i bandycki kraj, okradają ludzi nienawidze ich ch*j im w morche dziadom zasranym. x ten znów coś majaczy, chociaż sam nie wie o czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka1122
Ja do Holandii pojechalam na spontanie... namowila mnie kolezanka, bo miala z kims jechac i ktos zrezygnowal... wsiadlysmy w busa http://www.kol-bus.pl/busy-do-holandii i pojechalysmy...poznalysmy w busie faceta, ktory prowadzil knajpe i dostalysmy prace w drodze do Holandii hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, w drodze prace dostalas :D :D co najwyzej laske obciagałaś wiesniarooooooo :D gnijcie w tym waszym hoolandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_lina
jak do Holandii to tylko vpu polska. prbowałam już wcześniej innych, ale to była jakaś masakra ;/ albo nie płacili, albo tyle nam z tej wypłaty brali kasy na te baraki w których spaliśmy jak za jakiś pięciogwazdkowy hotel ;/ teraz jak jeżdże z vpu to niebo a ziemia! rzetelna firma i sparwdzona firma to i zarobki i warunki mieszkaniowe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżowałam z firma www.artour.pl. Sa profesjonalni i godni zaufania. Ja zawsze miło wspominam podróże z tą firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ogłoszenia o pracy w Holandii znalazłam na stronie http://www.pracaholandia.com, sporo agencji pracy oferuje zatrudnienie właśnie w NL. Ja od czasu do czasu myślę o wyjeździe za granicę i w sumie coraz bliżej mi do takiej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Holandii jest kiepsko. A przez agencje to juz w ogole. Sciagna ci kupe forsy za mieszkanie i inne d**erele. Przez agencje zarobisz co najwyzej 1000 euro miesiecznie. A moze byc i tak ze pojedziesz nie bedzie pracy i bedziesz siedziala tydzien dwa na tylko. Najlepiej szukac na stronach w internecie jakis farm magazynow. Niektorzy rekrutuja bezposrednio. poszukac informacji o danych miejscu. ja jezdzilam do Niemiec, bezposrednio przez strone rekrutowali. Odbijali tylko za mieszkanie 7 euro dziennie, w tym byl obiad i zarobki swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj przez EJ JOB, ja co prawda jezdzilam z nimi do Niemiec, ale slyszalam ze ogranizuja tez i do Holandii i Belgii. Sa godni zaufania, ja z nich korzystam juz kolo 2 lat, placa na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zainteresuje cię oferta, które znalazłem na stronie pod adresem www.toolip.pl. Właśnie dostałem od agencji Toolip propozycję pracy, które zaczynam od przyszłego tygodnia. Rekrutacja przeszła sprawnie i długo na nie nie czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsamarytanin
Moja opinia :/ (i nie tylko moja :) )Witam, ludzie uważajcie na prace w doc.data w miescie WALWIJK , Ranstad , oraz Tempo team eu flex, jako "picker" magazyny i te sprawy. jechalem tam osobistym autem ( można jechac busem z inymi przyszlymi pracownikami) , oczywiscie bylo gadane ze mozliwosc zakwaterowania w domku, mieszkaniu, oraz domku typu bungal, ze oni nie wiedza gdzie ze to sie okaze itp. dwa dni przed wyjazdem (papiery juz dawno podpisane, umowy i inne zobowiazujące rzeczy). dostaje meila/sms z adresem mojego miejsca docelowego podrozy, nie musze wspominac ze byl to obóz w jakims parku ;) wsród samych bungali,(van Haestrechtstraat 24, 5171 RC Kaatsheuvel , opinie praca ) nie mowiac o tym ze z nikim nie bylo kontaktu z zadnym przedstawicielem mimo umówionego miejsca i czasu spotkania, wchodze widze same domki, ludzi polaków rusków , ciemnych i innych chlejących i drących mordy z zaciekawieniem spogladali, czekam po 6 godzinach ktos z firmy laskawie sie zjawil, domek, szalas, ani internetu ani niczego, wszedzie grzyb, porozlewane ciecze .. okazalo sie ze nawet nie mialem przyznanego domku? czy cos? syf totalny.. wszystko co mowiono mi w agencji podczas podpisywania papierow bylo inne, wzytsko! .. ludzie nie mam co opisywac po 3 dniach rzucilem to w pizdu, nie ukrywam, jestem facetem i to calkiem niezle zbudowanym , ale nawet tam posrod tych ludzi nacpanych, zapitych, wydzierajacyhc sie i innych czułem sie ... niekomfortowo ;) bron sie boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pracę załatwić samemu. Znając angielski nie jest to wcale trudne. Na początek dostaniesz 2.000 €/mies ale jak podłapiesz język to więcej. Nie zgadzaj się na niższe stawki bo to psuje rynek. Żaden holender nie tknie pracy za mniej niż 2.000€. Przeciętna w Holandii to 3.700€/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Zeitmann: http://zeitmann.pl/ , bo praca w Holandii może być opłacalna tylko, jeśli skorzystasz z zaufanej agencji zatrudnienia. Trochę pieniędzy weź na wszelki wypadek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×