Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość P90X3

P90X3

Polecane posty

Gość P90X3

Witam. Chcialbym polecic plan treningowy P90X3 . To prawdziwa rewelacja dla osob chcacych schudnac i wymodelowc cialo. Trenuje od tygodnia i juz widze postepy . To tylko 30 min dziennie. To prawdziwy szal za oceanem i w europie tez coraz bardziej popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie to jakiś 8 cud świata musi być, jak po tygodniu już widać :D a serio: albo masz efekt placebo albo sobie jaja robisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P90X3
Sprawdz na you tube i w google. Odpowiednio dobrany zestaw cwiczen plus zmiana diety to klucz do sukcesu. Trzeba chciec. Te cwiczenia dzialaja na wszystkie miesnie i partie ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że działa! i wbrew pozorom u nas też sporo osób ćwiczy p90x, insanity, fosus t25 i insanity asylum:P od kiedy ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam przemiany dziewczyn na YT i jestem pod wrażeniem. Skąd macie filmiki, czy te które można kupić na allegro są w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P90X3
Od tygodnia ale wczesniej przygotowywalem sie 2 miesiace. Dieta i inne cwiczenia, duzo na rowerze codziennie 30 minut szybkiej jazdy .2 miesiace i 10 kg mniej. Teraz tylko P90X3 . Jakas ilosc tluczczu spalilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że można widzieć po tygodniu efekty. jeśli ktoś jest baaardzo zatłuszczony i ledwo co zszedł z kanapy, to może się nieźle zaskoczyć. im więcej trenujemy, tym bardziej ciało się przyzwyczaja, dlatego trzeba podnosić intensywność treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale zle trafiles/as . 191cm 100 kg. Bylo 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i? jeśli to tłuszcz to właśnie bardzo dużo, jeśli mięśnie to byłeś niezłym pakerem już wcześniej , więc temat z d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys cwiczylem ale przez lata nie mialem czasu. Az tak zle nie bylo. Oj chyba kogos zazdrosc ... Typowo wasze polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrość, tylko fakty, tak po prostu jest, nie ma się o co oburzać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty czego? Nie jestem i nie bylem grubasem ktory siedzi bs kanapie i ruszyc sie nie moze. Chyba sie nie dogadamy.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem osobą otylą. 170cm wzrostu 78kg. Szczerze powiem że efekty po tygodniu są możliwe. Kończę p90x. Po tygodniu ćwiczeń + dieta na wadze nic nie straciłem ale zamiast 20 pompek robiłem 26 w ciągu minuty. Efekty wizualne były po 2 tygodniach (widać na zdjęciach). Po 2.5 miesiacu robię 43 pompki waga spadła do 72 kg ale zamiast 32% tłuszczu jest 25%. Wiec nie zwracaj uwagi na dziwne komentarze rób swoje a po 90 dniach na prawdę będzie ogromną zmiana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×