Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy fitness dwa trzy razy w tyg

Polecane posty

Gość gość

pomoże schudnąć? oczywiście + mniej jeść. Właśnie zaczęłam chodzić na step ale nie wiem czy te dwa trzy razy w tyg wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw nastaw się na powiększenie obwodów głównie brzuch (mięśnie). chudnąć zaczniesz ale po dwoch-trzech miesiącach. takie chudnięcie jest powolne, ale zdrowsze i ryzyko efektu jojo jest znacznie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiększenie obwodów na początku faktycznie jest bardzo prawdopodobne przy tak małej liczbie treningów(niekoniecznie bedzie to tak długo trwało jak ktos wyzej napisał), oczywiście one spadną ale moga Cię demotywować. Najlepiej będzie dla CIebie gdy do tych dwóch dni na stepie dodasz 2 dni ćwiczeń w domu 45-60min. Wówczas efekty będą widoczne bardzo szybko i bedziesz zadowolona. W internecie jest baaardzo dużo treningów dla początkujących i zaawansowanych jeśli zechcesz poprzegladać na pewno znajdziesz cos co wpadnie Ci w oko:) co mogę Ci polecić... Na poczatek Mel B, Natalia Gacka, Jillian Michaels, Ewa CHodakowska, Toffany Rothe... Jeżeli masz w domu orbitreka lub rower stacjonarny wskakuj:) jeśli nie wkładaj wygodne buty i biegaj 45-60min (na zmianę z marszem gdy się zmęczysz). Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczenie na stepie strasznie niszczy stawy kolanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×