Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraspodniara

Pytanie do kobiet, czy czesto...

Polecane posty

Gość Staraspodniara

chodzicie w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopadło mnie raz paskudne choróbsko, z własnej winy, bo przechodzone, gardło, krtań, ucho i zapalenie płuc, aż opadłam z sił zupełnie, 7 minutowy odcinek drogi do przychodni zajął mi prawie pół godziny. Po wizycie u rodzinnego (antybiotyk zaczęłam brać wcześniej, ale sama sobie L4 wypisać nie mogę, przy okazji moja dr wypisała mi kontynuację leczenia), skierowałam się do apteki w przychodni. Młoda pani farmaceutka bez pytania dorzuciła mi probiotyk do antybiotyku, tyle, że takowy z najwyższej półki. Podziękowałam, mówiąc, że w domu mam probiotyk. Pani była uparta, dalej swój wybór promowała. I tak w kółko 4 razy. W końcu ledwo charcząc powiedziałam jej, że jak już, to powinna mi zaproponować wszystkie dostępne preparaty do wyboru. Na co ona, że już nabiła na kasę. Dopiero jak jej powiedziałam, że jestem lekarzem, w domu mam t... (żeby nie było lokowania produktu), to nagle zrobiła się czerwona jak burak, zaczęła mnie przepraszać. Dla ścisłości - jej probiotyk kosztował 38zł, mój 16zł, skład porównywalny. Ale dla właściciela apteki taka pracownica to złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie codziennie:) podobaja mi sie spodniczki, sukienki, ale nie czuje sie pewnie (mysle ze mam masywne nogi+jestem niska) niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×