Gość gość Napisano Kwiecień 8, 2014 Jestem nieśmiała i chce z tym walczyć, ale nie wiem jak.. próbuje. staram sie przełamywać. ale co z tego? nie potrafię.. coś mnie blokuje. w dodatku podoba mi sie chłopak i chciałabym sie z nim zaprzyjaźnić na dobry początek. ale jak? skoro jestem nieśmiała..? On mnie ma za debilke. która sie wszystkich wstydzi. Nie chce tak, ale otworzenie się na świat jest strasznie trudne, jak dla mnie to bardziej niemożliwe. W kontaktach z chłopakami jest mi ciężko, nie potrafię z nimi rozmawiać. Zawsze muszę się wygłupić, a w efekcie wszyscy mnie mają za dziwną i niefajną :'( jakieś rady? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach