Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

koszt nowego dachu

Polecane posty

Gość Moriz
Jak trafisz na fajną promocję no to sporo zaoszczędzisz i tak może być w przypadku promocji organizowanych przez producetnów w tym m.in Braas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest znalezienie tanich i jednocześnie dobrych materiałów do budowy dachu. Jeżeli poszukujecie materiałów na więźbę dachową to mogę wam polecić firmę www.mat-bud.szczecin.pl Jest to skład budowlany, który sprzedaje drewno przygotowane do budowy dachu. Mają solidne produkty i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek881
Zgadzam sie każdy chce mieć jak najlepszy stosunek jakości do ceny wybierając pokrycie dachowe bo jest to dość duża inwestycja. Jeżeli o mnie chodzi to spokojnie mogę polecić producenta Braas który wyróżnia się wysoką jakością wykonania dachówek, czy to blachodachówek oraz odpowiednio dobraną ofertą wszystkim potrzebnych akcesoriów dachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek445
Teraz możesz jeszcz więcej zaoszczędzić wybierając dachówkę betonową w technologii trójwarstwowej Cisar, ponieważ Braas zorganizował do końca sierpnia "Gorącą promocję" która je obejmuje i do tego znalazła się na niej również dachówka tegalit Protegon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcell32
Lepiej wydać raz więcej za trwały dach i mieć spokój przez długie lata. Jeżeli o mnie chodzi to spokojnie mogę polecić Ci zakup dachówki betonowej Cisar, szczególnie że do końca sierpnia trwa Gorąca Promocja na której możecie je znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortez
Ja praktycznie cały dach jeżeli chodzi o pokrycie dachowe oraz akcesoria wybrałem producenta Braas, którego jak najbardziej mogę polecić ze względu na jakość produktów, ceny oraz warunki gwarancyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wpływ na cenę dachu ma drewno, które zakupimy do jego budowy. Drewno to musi być solidne, przez co zazwyczaj nie należy do najtańszych. Mi na szczęście udało się znaleźć firmę, która oferuje tanie i solidne drewno na dach. Polecam wam skontaktować się z www.trans-trak.com.pl Ich siedziba znajduje się w województwie małopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z bardziej sprawdzonych portali o tematyce dachów jest http://www.bedandbath.pl/dach-styl/ tworzą go specjaliści w tej dziedzinie, więc wiedzę będziesz mieć z najlepszego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro38

Zależy też z jakiego materiału będziesz chciał wykonać dach. Ja ze swojej strony mogę polecić blachodachówkę. Jest to dobre i tanie rozwiązanie na długie lata. Sam zamawiałem blachodachówkę marki Blachy Pruszyński z www.dachdek.com.pl i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na koszt nowego dachu na pewno ma wpływ to jakich materiałów użyjemy i z czego będzie wykonany dach. Tanie materiały w niezłych cenach na pewno ma firma www.dach-partner.pl z Konina. To co położycie na dach to już wasza decyzja. Blacha na dachu jest tańsza ale dachówki ceramiczne lepiej się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy ci na stosunkowo przystępnych cenach, to najlepiej blachodachówka. Zaoszczędzisz na kosztach montażu, bo jest on niezwykle prosty (podobno;). Polecam firmę Regamet. Sama remontowałam dach po kilkunastu latach. Chciałam pozbyć się dachówki, która była już dość zużyta. Mam panele dachowe, które wyglądają bardzo estetycznie i ładnie. Nie widzę żadnych śladów wyeksploatowania, co jest w sumie najważniejsze. Uważam, że zmiana całkowicie na plus :classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×