Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazbielan

młode mamy spotkajmy się we Wrocławiu

Polecane posty

Gość mamazbielan

Akademia RodziceMalucha.pl we Wrocławiu! Bezpłatna konferencja dla rodziców dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia. TEMATYKA: 16.00 – 16.40 Co pomaga rodzicom w byciu dobrymi rodzicami – Agnieszka Stein, psycholog 16.40 – 17.20 Szczepienia małych dzieci – ważna sprawa – dr Ewa Duszczyk 17.20 – 18.00 Mamo, tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta 18.00 – 18.15 przerwa (pokaz wiązania chust) 18.15 – 19.00 Jak stymulować rozwój mowy dziecka? – Dagmara Kalczyńska, logopeda, Dobiesław Kałuża, psycholog Termin: 11 kwietnia 2014, Sala ETNO, Rynek, ul. Sukiennice 6, Wrocław Czas trwania: 16:00 - 19:30 Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć na stronie www.rodzicemalucha.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z BB mam za daleko ale thx za info podesle kolezanke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrego miejsca na taką konferencję, to słyszałam o świetnym centrum szkoleniowym - http://www.pankiewicza.pl/ . Jest ulokowane w samym centrum Warszawy, więc nie ma żadnego problemu z dojazdem, nawet jeśli ktoś jest z innego miasta. Poza tym – mają świetnie wyposażone i niedrogie sale szkoleniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×