Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TOP CHEF 2014

Polecane posty

Gość gość

kto wygra ? jak myslicie ? oby ten z bydgoszczy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagluszacz RWE
Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak dostaniesz ten list, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to daj mi znać, to napiszę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w Gazecie Wyborczej, że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu nawet pralka, choć nie jestem pewny czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłem do niej pranie, pociągnąłem za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież z tego powodu się nie powieszę.... Pogoda nie jest najgorsza, w zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, za drugim cztery. Co do kurtki którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie kosztować drożej bo guziki są ciężkie. Dlatego poodrywałem wszystkie guziki i włożyłem je do kieszeni kurtki. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Gorzej jest z twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił kluczyki w środku. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Pozdrawiam serdecznie. PS, Chciałem ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłem kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktory to ten z bydgoszczy? Fajni ludzie w tej edycji sa, moze troche drazni mnie sebastian i krol limonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten z bydgoszczy jest najnormalniejszy z nich wszystkich! krola limonek nie znosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu taka cisza?? wg mnie duużooo lepsza edycja niż poprzednia fajniejsi ludzie na początku mnie w******ł Sebastian ale teraz go uwielbiam i jego teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nie odpadl ten gruby buc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez grubego buca nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nno ten gruby powinien odpasc ;/ a sebastian hmm wkurzajacy ale nie az tak jak ten paskudny krol limonek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możne mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kucharze robią 3 talerze dan a jurorzy podczas degustacji przesuwają sobie jeden talerz? bo ja tego nie kumam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wszedl do finalu? Bo mi cyfra padla!! Napiszcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co pisze
adam sebastian i ten z dlugimi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam po co przygotowuja 3 porcje a jurorzy i tak dziela sie jedna,. Fajnie, ze przeszedl adam, ale wolalabym bartka zamiast sebastiana albo przemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zauważyliście że tam zazwyczaj robią takie malutkie porcyjki? pełno produktów biorą a potem ledwo co na talerzu. szczególne wczorajsza zupa wczoraj, ledwo to no zakryło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu oni wszyscy nie odmieniaja slowa " SZEF" tylko k***a tak szef, nie szef, dobrze szef, przeciez to sie odmienis a my jestesmy w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to z angielskiego mówia CHEF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nie Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto wygral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edycja 2 zdecydowanie fajniejsza od 1, finalowa 3- kibicowalam wszystkim ;) śmiesznie i zarazem dziecinnie zachowywali sie kucharze co mieli pomagac i ich histeryczne ooooo nie nie chce, nie wynieraj mnie, proszę nie - zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymałam kciuki za Sebastiana, fajny facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze nie ADAM wygrał !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×