Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytowywujący

Czy kobiety lubią mężczyzn w typie ...

Polecane posty

Gość gość
Czy kobiety lubią mężczyzn w typie ... Lubią kobiety mężczyzn na stypie??! ...a może wolą bardziej na weselu, bo i facetów, tam zawsze jest wielu. Kręci się taki, facet dookoła swej osi, czasami do tańca którąś lalę zaprosi. Najlepsi tacy, co wychodzą w mróz tęgi, bez kożucha, koszuli, zimowe wardęgi.. Klata obrośnięta, Panie! Jak u pirata, Nie szkodzi, że wewnątrz steropian i wata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobiety lubią mężczyzn w typie ... Pewno tak, bo niejedna już łokiem łypie, spod oka, na ile pozwala, wczorajsza, i ma opuchlizna pijacka co się jeszcze trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocnych poetów nie brakuje. Ja miałam chłopaka skąpo owłosionego, jak i takiego zwierza. Jeżeli chodzi o pieszczoty ciała partnera ustami, to wiadomo że 100x lepszy jest taki nieowłosiony, bo ciągle coś się klei do języka. Ale jeżeli chodzi o kontakt ciał, to z takim golasem jest prawie jak z kobietą. Wiem, bo mam porównanie. Za to ta szorstkość owłosionej skóry daje odczucie bliskości z prawdziwym facetem. Jest to nieziemskie uczucie ocierać się piersiami i brzuchem o taki kudłaty tors, masować dłońmi taką klatę w momencie gdy on mocnymi pchnięciami wbija się we mnie. To takie zbliżenie z nabuzowanym testosteronem samcem, dzikość i namiętność, mmmmmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za opis. Uffff Ja też chcę kudłacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, szorstkość owłosionej skóry daje prawdziwe odczucie obcowania z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się, że faceci to świnie. Okazuje się, że część z nich to małpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłatynaklacie
Podejdź szybko tu kochana! Tul się z rana do Tarzana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jest to obojętne. Aby miał po kolei w głowie i nie był ciapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieokrzesany
Hmm czytajac tu niektore wypowiedzi widze ze dziewczyny lubia gejostwo. Ja rowniez jestem bardzo owlosiony i chcialbym sie dowiedziec czy pania to przeszkadza?? Prosze o odpowiedzi na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa_z_północnego_traktu
Fajny Ciebie Misiek Kudłaczu ;), też mam takiego fajne musisz mieć proporcje aż mnie wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też zarost na klacie i wiem, że są kobiety co to uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię owłosiene klaty ale długie włosy na ramiona (nie przedramionach), plecach i pośladkach są dla mnie odrażające. :O TO JEST FUJ: jaehayoo.com/blog/wp-content/uploads/2010/02/hairy-back.jpg visualphotos.com/photo/1x7690595/hairy_back_of_a_man_V53-665040.jpg staticflickr.com/1174/1072567779_ff5d4a7212_o.jpg ALE TO JEST SEXY :) chociaż ogolone męskie ciała też lubię :) patentlyqueer.com/wp-content/uploads/2011/02/Hairy-Chest-5-300x361.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrajaa
Owłosienie na plecach i ramionach do mnie nie przemawia. klata,owszem, zarośnięta moze byc, choć wole przystrzyzone tam wlosy. Najwazniejsze by we wszystkim zachowac rownowage, wywoskowane na gladko emochlopczyki i zarosnieci wszędzie jak małpki troglodyci to nie moj typ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×