Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy brac dalej antybiotyk

Polecane posty

Gość gość

Mialam zapisany na 7 dni nolicin na zakazenie drog moczowych, mialam brac po 2 tabletki dziennie. Dzis wzielam ostatnia, objawy sie zlagodzily, ale nadal sa ;/ Zostalo mi jeszcze 6 tabletek bo w opakowaniu jest 20, myslicie, ze mam je wziac do konca czy poczekac na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutica
czas trwania leczenia nolicinem przy zapaleniu drog moczowych trwa ok 7-10 dni wiec wez do konca, zostalo Ci akurat na 3 dni ;) Jak objawy nie ustąpią - zglos sie do lekarza. Proponuje rowniez tzw nasiadówki z korą dębu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie po zakonczeniu leczenia mialam zrobic badanie moczu i isc do kontroli, no ale to mi wypadnie dopiero w przyszlym tygodniu, wiec zrobie tak jak mowicie, wezme do konca, bo bez sensu przerywac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×