Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trójkaciki

Polecane posty

Gość gość

co o tym sądzicie? mam ochotę ale sie boje ze moj facet mnie nie bedzie potem kochal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciala :( jak 2 kobiety to byl byla zazdrosna ze ładniejsza czy bardziej sie nia zajmuje a jak 2 facetow ,, pewnie moj by mnie nie chciaal gdyby inny mnie bzykal na jego oczach :( wole eksperymentować w 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz powaznie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on b chce z innym facetem to go podnieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to spróbuj jak ciebie tez to jara :D ja bym chyba zle sie po tym czula :D jakos dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale jak przestanie mnie kochac? :( nie bede ukrywac ze mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z nim szczerze o tym :D co o tym mysli czy mowi powaznie:D powiedz ze boisz sie jak bedzie sie po tym zachowywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ale wolal bym z laska a on nie on chce z facetem :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziwne moj by zabil tego 2 faceta a potem mnie z zazdrosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak on wlasnie tak mowi o kobiecie nie chce kobiety widziec w lozku :( a ja jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wy jesteście gejami tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimi gejami zeby tak od razu obrazac :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah nie chciałam obrazic :P ale to zmienia postac rzeczy gdybym byl lebijka to tez nie chcialabym z facetem trojakata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie???? ;) to bylo by fajne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra, to zart taki byl ;) ale i tak mysle o trojkaciku tylko chetnych brak :(((((((((((((((((((((((((((((((((( pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od obecnych relacji między Wami .I dodam to że jak by mialo dojść do tójkącika powinien być to Obcy facet i tak by mąż widział jak wchodzi jego członek do Twojej cipki i powinien brać w tym udzial pieszcząc Cię w czasie twego rżnięcia przez obcego.Do tego jest Naprawde pomocna obecność meża przy badaniach u ginekologa faceta jak penetruje twoją pochwę wziernikiem i palcami oswaja to meża z Taką sytuacją.Bo jak przyjdzie obcy facet by Cię zerżnąć nie będzie zdziwienia bo częściowo będzie przyzwyczajony z podobną sytuacją.Wiem po nas jest zawsze przy każdym badamiu i przy porodzie.Mnie jek wsadził obcy facet to jęczałam by jego członek miał bardzo grubą główkę członka wchodzac ledwo się mieściła we mnie pomimo że wczesniej mąż mnie rozgrzał minetka i miałam orgazm.Wtrdy rozchylił vaginę i zaprosił obcego oczywiście w prezerwatywie do wnętrza.Ja leżałam na plecach podkurczone nogi tak by mąż widział każy ruch jego czlonka.Po nim kochal mnie maż i na tym skończylismy tę przygodę.Nie wplynęło to na naszą relację ujemnie zwiekszyło podniecenie nasze podczas wspólnego seksu.Teraz planujemy czworokąt we dwie pary.Najpierw jedna się rżnie druga patrzy gdy skończą to rola się odwraca tamc***atrzą a my się rżniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupelnie obcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×