Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble w pokoju rocznego dziecka

Polecane posty

Gość gość
Meble dla dziecka kupowałam w HIT MEBLE przy Zamenhofa 138. Mają duży wybór i niskie ceny. Kompletowałam wszystko tak, żeby mi się zmieściło i kolorystycznie pasowało. Mają na tyle uniwersalne modele, że pasują zarówno dla malucha, jak również starszego dziecka. Polecam www.hitmeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci raczej polecił cos naprawdę sprawdzonego, jak nie chcesz się nadziać to poczytaj w necie to tu to tam.... ale z tego co ja widzę to ludzie często Agata Meble polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garubi
Jest jeszcze kwestia tego KIEDY kupić meble. Teraz akurat są promocję w AM ale może np. za miesiąc albo dwa będą jeszcze większe? Orientuje się ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tak małego dziecka nie warto inwestować w drogie meble, tak mi się wydaje. Mojej córce zrobiłam dziecięcy pokój, ale nie "napaćkany" :P Na razie ma 3 miesiące, ma tylko łóżeczko i komodę z przewijakiem. Za kilka miesięcy kupie jakieś kosze na zabawki, stolik i krzesełko. i tyle. Solidniejsze meble kupię jak będzie szła do szkoły. Wtedy meble mogą być bardziej "dorosłe". Teraz pokoik ma być oczywiście ładny ale i praktyczny a przede wszystkim ma służyć do zabawy. Jak maluszek będzie miał 5-6 lat to i tak trzeba kupić biurko itp. Mniejsze dzieci też niszczą meble, mogą popisać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmm
Zgadzam się z ostatnim "gościem". Mądre słowa :) a co do promocji w AM to one są niemal cały czas - raz mniejsze raz większe ale są. Kwestia tego co chcesz kupić i na ile % trafisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaas
Nie raz jest tak, że idąc w poszukiwaniu np. mebli nie kupujemy mebli ale za to jakieś dodatki a zakup mebli odkładamy na przyszłość. :) Zgadzam się też że nie warto kupować mebli pod kątem rocznego dziecka bo bardzo szybko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelly
Potwierdzam - sam się nie raz na tym przyłapałem ale co poradzić jak ludzie robią takie Agata Home : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek66
Tak, też mam ten "problem" ale jakoś używam wszystkiego co kupiłem tak właśnie przypadkiem. Ten sklep jest o tyle dobry że asortyment jest na pawdę użyteczny a nie kupuje się pod wpływem manipulacji reklamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsy bitsy
Polecamy dekoracyjne literki pluszowe, które nadadzą każdemu wnętrzu przytulny, dziecięcy charakter ;) http://itsy-bitsy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomotom
Tak ważne jest to żeby kupować to czego się prawdziwie potrzebuje a nie pod wpływem manipulacji albo inaczej nazwanego kłamstwa :) dlatego każdemo polecam się 3 razy zastanowić czego ja naprawdę chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeeniu
Tomotomo zgadzam się :) od siebie dorzucam jeszcze, żeby kupować raczej w sprawdzonych salonach ale nie pod wpływem reklamy tylko na zasadzie "dowiedzenia się" jak co i dlaczego :) :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to głupota kupowania mebli dziecięcych ! Bo za jakieś parę lat bedziesz musiała wymienić je na meble dla nastolatki :) więc podwójne koszta ! Ja rocznemu dziecku kupiłam meblościankę i na pewno będzie służyć przez dobre pare lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
Zgadza się. Jeszcze możesz spróbować kupić coś "pośrodku". Ale nie wiem też czy warto. Przejdz się do salonu jakiegoś i tam najlepiej popytaj doradców. Osobiście polecam AM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sosna jest ponadczasowa można kupić w wielu wybarwieniach - mi osobiście podoba się bielona sama mam meble sosnowe (naturalne wybarwienie) od 15 (!!!) lat i nadal się super trzymają ;) nie są może dizajnerskie ale na pewno trwałe i ponadczasowe sama teraz wykańczam nowe mieszkanie (i siebie przy okazji) i do pokoju synka trafią te meble na dobicie a nowe kupimy mu przed pójściem do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdu
Mi tez się wydaje, że tak jest najlepiej. Chyba, że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić ;) ale dla tych oszczędnych polecam właśnie powyższe rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endoo
Czyli polecacie Agata Meble ewentualnie jakieś sklepy internetowe z tego co wyczytałem tutaj. A inne sieciówki? Czy nie warto na nie zwracać uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszym blogu w zakładce "projekt HOME" znajdziesz kilka ciekawych pomysłów na pokój dziecięcy - zapraszam. www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym postawila na normalne meble: szafy i komody. Mozna je ozdobic naklejkami. Do tego wykladzina wydanowa dla dzieci jak z http://ewander.com.pl/ bedzie odpowiednia. I nie zapomnij o jakims malym stoliku i ze 2 krzeselkach dla malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogoww
Też właśnie zastanawiałem się nad sieciówkami. Z tego co ostatnio serfuję po forach to właśnie Agatę najbardziej ludzie polecają. No i chyba na nich trzeba postawić bo u mnie tez się zakupy większe szykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodano
Agata Meble to chyba właśnie jeden z najlepiej prezentujących się sprzedawców mebli. W dodatku często można jakąś niezłą promocję wychaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniak
A te promocje w Agata Meble to nie jest tak, że jakis bubel się trafił i wtedy on jest w promocji czy tak raczej tak dla reklamy salonu coś w promocję rzucają??? Wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Under12
Powiem Ci tak - W Agacie z tego co zauważyłem nie ma bubli. Potwierdzone info, jak chcesz to możesz popytać ludzi, którzy u nich kupowali. Więc raczej dla zwykłej reklamy te promocje robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mamusia
Polecam blog samodzielnej mamusi na blogspocie. Jest tam kilka ciekawych porad, które warto wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troszy
Potwierdzam, że do pokoju rocznego dziecka nie ma sensu kupować mebli pod kontem jego wieku aktualnego ;) A gdzie kupować to nie wiem... nie orientuje się niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio odświeżaliśmy kącik Synka - możecie zajrzeć do nas - relacja na blogu :) www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka miala od urodzenia komode i szafe z polkami. po skonczeniu 2 rz kupilismy jej w Agacie lozko. taka typowa jednyka, cos jak mala kanapa, rozkladana. i tak miala pokoj do 4rz. pozniej wyprowadzilismy sie z Pl i dostala mebloscianke, szafe-biurko ma od 3rz, wymieniane z wiekiem. ma teraz pokoj jak dla nastolatki, a ma obecnie 7 lat. meble nowe do roku(pierwsze byly zwykle,wymienilismy na ladniejsze i na lata). dla roczniaka nie oplaca sie kupowac nie wiaodmo co. komoda, szafa i wystarczy. pozniej zrobisz bardziej dorosly pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×