Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wera 24

samotność

Polecane posty

mam 40 lat i szukam przyjaciół. mam męża i 2 córki ale czuję się samotna . Uważam że ludzie teraz przyjżnią się z kimś jeśli widzą w tym jakąś kożyść niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, mam kilka przyjaciółek,jednak tak naprawdę to żadna z nich nie jest tego warta , tylko udają że nimi są a w rzeczywistości kiedy potrzebna jest pomoc odwracają się plecami. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonia
mam ciut więcej nad 40 i synów :) podobnie się czuję , ludzie często nie przyjażnią się z tymi co więcej mają bo myślą że jesteśmy zadufani a to wcale nie jest prawdą , mój ból ze mam więcej wiele bym dała za prawdziwą przyjaciółkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreszczyk
Witam Minąłem czterdziestkę kilka lat temu. Około czterdziestki wyhamowałem z dorabianiem się, delegacjami itp. Więcej teraz skupiam się nad przyjemnością życia, Widze nie za wiele osób które, również chcą użyć życia, zmienił się trochę sposób życia. Żyjemy szybciej bo mamy więcej na głowie. Pracujemy więcej bo trzeba utrzymać mieszkania większe, auta, telefony, aby nadążyć z rosnącym poziomem życia- wzrostem gospodarczym- po co nam wzrost gospodarczy do szczęścia? A gdy mamy już chwile to inni akurat są w galopie i stajemy się SAMOTNOŚĆ jak w temacie... Nie za wiele mam chwil samotności ale jak się trafią to nie umiem sobie poradzić jak go spędzić - bo przecież szkoda czasu.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja 2014
Witam, Chetnie poznam samotne niekoniecznie same....kobiety . Mam meza i syna 14 letniego ale czasem brak mi bratniej duszy do wspolnego spedzenia czasu ....tak poprostu. Nie z jakiegos powodu. Tel podam zainteresowanym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matildaaa
Toja 2014 skąd jesteś ? ja też mam męża i syna - 13 lat. Ale babskiej bratniej duszy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc321
Mi również 40-stka minęła kilka lat temu mam podobnie-brak koleżanek ,męża mam ,ale po tylu latach to już nie jest tak słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkms
ja też dawno po 40 i wszystko mam tylko koleżanek takich prawdziwych od serca BRAK ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Samotne szukaja psiapsiulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatekzielonkawy
szukamy nadal , wszystkie tak mamy a się nie spotykamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×