Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem_dobry

Daleko jeszcze nam do zachodu.

Polecane posty

Gość Jestem_dobry

Po długim pobycie w Niemczech mogę powiedzieć, że bardzo daleko nam do zachodu. W Polsce mamy brudne, brzydkie wsie, w Niemczech - czyste, zadbane, ładne. W Polsce mamy mnóstwo śmieci na chodnikach trawnikach, a w lasach nawet całe wysypiska. W Niemczech otoczenie jest czyste, zadbane. W Polsce mamy chaotyczny układ ulic, które są podziurawione, pokruszone, co chwila łatane, z kraterami, wybojami itd. w Niemczech ulice są ładnie zaprojektowane i porządnie wykonane. W Polsce są brzydkie blokowiska, brzydko pomalowane z kruszącymi się ścianami, beznadziejnie zaprojektowane i wykonane domy. W Niemczech domy są ładna, czyste i ładnie zaprojektowane osiedla, parki, uliczki, alejki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krol Midas
owszem kolo 20-20.30 co zamiezasz dzis robic? :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tam każdy dba o swoje otoczenia a u nas każdy dba tylko o to co na u siebie w domu a za płotem już mu wszystko jedno. Po co demolują przystanki autobusowe, wybijają szyby, malują graffiti tam gdzie nie trzeba, oszpecając otoczenie, nie wyrzucają śmieci do kosza a rzucają gdzie popadnie, tną nożykami siedzenia w autobusach itd. itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak_Z_Polski
Dlatego z tego powodu jest mi wstyd za Polaków. Gdzie nasze wyczucie smaku, nasz gust, szyk, fason, elegancja, dbałość o estetykę, wrażliwości na piękno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko poszło się... kochac za pomoca socjalizmu. i potrzeba lat i zmiany pokoleń, żeby u nas ludzie byli tacy jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×