Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MLM to żaden sposób na biznes nie dajcie sie oszukac Nie tolerujcie Spamu

Polecane posty

Ale przynajmniej ktoś się uratował ;) Jest to godne zauważenia :) @ @ @ a ja czytam i dzieki temu wlasnie ominełam te cale mlm a chciala mnie wciagnac koleżanka. dobrze ze ludzie ostrzegaja przed tym dziadostwem! @ @ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo milo ze podbijasz co jakis czas tematy o MLM gdy nikt inny ci nie odpisuje. 4 wrzesnia napisales ostatni komentarz ale nikt ci nie odpisywal i w koncu nie wytrzymales i 7 wrzesnia musiales cos napisac. Jeszcze raz dzieki za podbijanie tematow o MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważasz, że ten wątek jest gloryfikacją tej waszej piramidy finansowej to jesteś głupszy od wszystkich standardowych mlm-ków :D To wy co jakiś czas podbijacie wątki o tej śmiesznej firmie spod Wrocławia czy jej podobnych ale jak widać zainteresowanie tym gownem jest mizerne, więc musicie tak nachalnie żebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, wszyscy sa glupi tylko ty jestes najmadrzejszy hahaha Sadzac po twoich pustych komentarzach pelnych agresji to raczej ty jestes debilem a nie ludzie ktorzy dzialaja w MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są puste i sam o tym dobrze wiesz cieciu. Mam rację, bo przedstawiam sytuację taką jaka jest. I dlatego tępe mlm-ki mają taki ból doopy, bo ktoś niweczy ich misterne plany :) A byznesmeny działające w tym muszą mieć coś z głową. Jeśli ktoś wierzy w te plany marketingowe i wszystkie bajki o mercedesach to musi być debilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blablabla i znowu kolejne puste komentarze w wykonaniu najglupszego forumowicza el camillo. Brawo dla ciebie cieciu. kazdy kto jest w temacie wie ze bredzisz i tylko najwiekszy matoł uwierzy w te twoje bzdury ktore tutaj powielasz od jakiegos juz czasu. Idz na jakies leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Durny mlm-owski akwizytorek się obruszył, bo kolejny raz wygarnąłem mu prawdę :) To zupełnie tak jak w przytoczonym przeze mnie przykładzie. MLM-ki zawsze obrażają, gdy czują, że już nic nie ugrają. Tak więc niczym się nie wyróżniasz debilu ;) Pewnie, wszyscy dookoła są głupi i matoły a ty jedyny mądry. No i koleżkowie, których zwerbowałeś do swej piramidki. I ten wasz pseudo lider grupy też na pewno jest genialny :D Wmawiaj to sobie dalej palancie, to wylądujesz na ulicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pierdoły o tym mlm ktoś tu wypisuje że głowa boli. Znajoma w jakimś tam, nawet nie wiem , siedzi mlm. I zarabia od lat. W ofercie ma wszystko do domu, - od kosmetyków poprzez agd aż do proszków do prania. Zarabia na tym od 4 do 7 tyś zł miesięcznie, a klienci sami przychodzą i biorą różne towary [ mówią że nawet lepsze niż w sklepie] Więc o co tu chodzi ? Niby dziadostwo a jednak kobieta zarabia. Najnowszy mlm to z dziedziny zdrowia, na ciężko gojące się rany, na trudny do opanowania ból - i to też skuteczne. I kto to wszystko wymyśla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałeś jej zeznanie podatkowe, czy tylko ci mówiła. Bo oni wszyscy mówią o wielkich zarobkach a z reguły nie mają na kawę, na którą zapraszają potencjalną...ofiarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sąsiadka, więc nie muszę jej dokumentów widzieć żeby wiedzieć. Dobry samochód [ a raczej 3 , bo dzieci] Dom na oko jakieś 250 m. W domu jak w bajce i zawsze zadowoleni, więc wiadomo. [ o wygranej w totka nie słyszałem] Więc tylko to, zresztą tego nie ukrywa. Ostatnio wszedł bardzo dobry mlm, tu już nawet osoba leniwa zarobi, nie reklamuję go , każdy go sam sobie oceni - www.lavylitesbiznes.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, to czemu skoro wiesz co i jak to też nie masz równie pięknego domu, samochodu, etc. tylko chwalisz się sąsiadką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, sąsiadka ma wszystko :) W MLM każdy ma taką "sąsiadkę", koleżankę, brata czy Bóg wie kogo, kto super zarabia i jest w stanie sobie kupić mercedesa :) Tylko podstawowe pytanie, dlaczego jeszcze sama nie dołączyłaś do tego super biznesu? Sąsiadka chętnie by wciągnęła, bo przecież miałaby dodatkowe przychody :P I tu jest pies pogrzebany . Nie ma żadnej pięknej i bogatej sąsiadki. Jest jedynie historyjka zmyślona na potrzeby rekrutacji do kolejnego sekciarskiego mlm-a, wymyślona z nadzieją, że jakiś naiwniak się na to złapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ To sąsiadka, więc nie muszę jej dokumentów widzieć żeby wiedzieć. @ @ @ A mieszkasz z nią pod jednym dachem? Skoro jest taka bogata, to może cię przygarnie ;) Bo jak na razie to wygląda mi to na kolejną próbę zbycia. - - - @ @ @ Dobry samochód [ a raczej 3 , bo dzieci] Dom na oko jakieś 250 m. @ @ @ Dobre masz oko, że tak wszystko potrafisz zmierzyć :P A to 250 m, to są metry bieżące, kwadratowe? A może wysokość? :P mlm-ki nie zwracają na to uwagi tylko klepią z kartki jak leci, ale są ludzie dla których ma to znaczenie :) Dobry samochód, a nawet trzy! hmm Ile ludzi w Polsce ma drogie samochody a jakoś oni wszyscy nie są mlm-owcami :) ŚCIEMA :P - - - @ @ @ W domu jak w bajce i zawsze zadowoleni, więc wiadomo. [ o wygranej w totka nie słyszałem] Więc tylko to, zresztą tego nie ukrywa. @ @ @ Podeślij jakieś foty albo daj namiary, to chętnie ich odwiedzę ;) Ci wszyscy dystrybutorzy (czy jak kto woli "biznesmeni") MLM też są wiecznie uśmiechnięci i zadowoleni, gdy opowiadają jak to nie jest super. A że na te swoje szkolenia dojeżdżają autobusami/tramwajami to już zupełnie inna sprawa :) - - - @ @ @ Ostatnio wszedł bardzo dobry mlm, tu już nawet osoba leniwa zarobi, nie reklamuję go , każdy go sam sobie oceni - www.lavylitesbiznes.webnode.com @ @ @ Oczywiście, że nie reklamujesz :P Tak sobie teraz przypomniałaś, że takie coś jest i chcesz się z nami podzielić dobrą nowiną :D I nawet dokładny adres zapamiętałaś. Przypadek :D Nawet leniwy zarobi? Nie, MLM to nie jest "praca" dla leniwych :D Ech mlm-ki, ośmieszacie się na każdym kroku ... Nic dziwnego, że nikt nie chce robić z wami tych biznesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że są takie dyskusje, jak poczytalam sobie jak niektóre mlm-y robią szwindle to włos siwieje i dębieje np Lyoness, jak ludzie wpłacają po 9 tysiaków a jeden ogarnięty pasją i otumanieniem zapłacił 30 tys za jakieś stanowiska-konta bo miał czerpać zyski jako jeden z pierwszych wchodzący w ten byznes w Polsce :O myslę że teraz łatwiej tym mlm-om znajdować frajernię bo jest cięzko z pracą w Polsce a jak oni zorganizują pranie mózgów to zawsze ktoś tam na to poleci i się zafascynuje ale że ludzie wpłacają pieniądze zarobione za granicą na MLM !??? nigdy bym nie przypuszczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to ostatnia głupota. Moja znajoma pracuje w 'mlm' , znam ją dobrze. Z tego co wiem to też zapłaciła ok 400 zł , ale za produkty które faktycznie potrzebowała, ona i jej rodzina. I widzę że dniówki też ma jakieś dziwne, raz zarobi 30€ a drugim razem nawet ok. 200€. Pytam co sprzedaje a ona że 'super towar'. I zaprasza mnie na kawę to mi wytłumaczy. Gdzie oni znajdują takie 'mlm-y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? Te żebraki prędzej czy później same zapukają do twych drzwi :) Jeśli znajoma umówiła cię na kawę, to wiedz że jesteś potencjalną ofiarą. 400 zł? A co to za potrzebne produkty, za taką kwotę? Żywność na 2 tygodnie, paliwo na miesiąc? Tak "super produkt" :) Wszyscy tak mówią, zero konkretów, tylko słodkie bajeczki żeby za wszelką cenę zaciągnąć delikwenta na spotkanie, bo większa szansa, że da się złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczony z MLM
Są trzy etapy "pracy" w MLM: Etap 1. Słyszysz: "genialny biznes, pracujesz tylko 2 godziny dziennie, jesteś wolny, nie masz przełożonych, nie musisz mieć żadnego kapitału" itp. Etap 2. Odbyłeś już szkolenia (płatne), zakupiłeś starter, produkty, materiały promocyjne, motywacyjne i szkoleniowe. Tylko, że jakoś nie zarabiasz.... Idziesz z tym problemem do swojego sponsora. Ale teraz już słyszysz: "to jest normalny biznes, rezultaty zależą tylko od tego jak i ile pracujesz". O tym, że miał to być biznes genialny w którym pracuje się 2 godziny dziennie sponsor już zapomniał.... Wypomina ci natomiast, że myślisz negatywnie, jesteś za mało zaangażowany i powinieneś jechać na następne szkolenie gdzie się dowiesz jak robią to ci, którzy odnieśli sukces..... Etap 3. Zaczynasz podliczać koszty i stwierdzasz, że jesteś na permanentnym minusie (a nawet masz długi) czyli wydajesz ciągle na szkolenia, materiały szkoleniowe, ale w ogóle nie zarabiasz. Oświadczasz sponsorowi, że rezygnujesz z tego interesu i słyszysz: "to tylko i wyłącznie twoja wina, biznes jest genialny, tylko ty myślisz negatywnie i sam nie chcesz odnieść sukcesu" itp...... Może być jeszcze etap czwarty: po kilku latach sprawdzasz co porabiają inni ludzie, którzy wraz tobą mieli odnieść sukces.... Okazuje się, że WSZYSCY oni nie chcieli odnieść sukcesu i zajmują się już czymś zupełnie innym, a o tamtej sprawie chcą zapomnieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Albo 'kichasz' na mydełka, proszki ikremiki. A wchodzisz do mlm gdzie inwestujesz raz i korzystasz już całe życie. Z - darmowych wycieczek po całym świecie, wraz z rodziną i masz do tego dochód pasywny od 500 do nawet kilku tys dolarów miesięcznie. pracapewna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszą to wszystko bałwany, które nawet nie „dotknęły” tematu. Wylewajcie te swoje frustracje na temat MLMu - w ten sposób na pewno polepszanie swój byt. Branża rozwija się 2 razy szybciej niż gospodarka światowa, ale ... to nic takiego. Zawsze znajdą się śmierdzące lenie, które są sfrustrowane swoim nędznym życiem. Pozdrowienia dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Ostro, ale prawdziwie. Mlm wymyślił człowiek który zauważył że to najprostszy dochód dla każdego. Minęło już 50 lat od tego czasu. Firm jest tysiące, a tych co ' myślą ' inaczej miliony. Zarabia określony % ludzi. Reszta zdziwiona że jednak można. Tu macie jeden z najlepszych obecnie. Nigdy na nim nie stracisz http://olejkonopny.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha byznesmen z domena z timoru wschodniego, pewanie wlasnie stamtad jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×