Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MLM to żaden sposób na biznes nie dajcie sie oszukac Nie tolerujcie Spamu

Polecane posty

Gość kropla ropy na asfalcie
Facetem??? Facet ma jaja, a on (ten troll, znaczy się) ma p/i/z/d/ę zamiast mordy. To szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah ale znowu sie pienią głupie mlmki ze ktos olał ich żebranie bo jest mądrzejszy od nieudaczników z mlm :D BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kropla ropy na asfalcie . A ty co masz między kulasami mlm-owski geju? Pewnie różową brzoskwinkę, którą smarujesz kremikami ze swego FM-ku :P Przecież trzeba wyrobić punkciki, żeby dostać mercedesa z komisu :D Tępe mlm-ki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co el camilo ? bezrobotny ze tak sie czepiasz calego MLMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieciles sie jakas parodia firmy MLM. WOW jestes taki fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama prawda. Przykre. MLM to jednak g***o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to gowno a etat jest cudowny. etat taki wow emerytura taka super. hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasny biznes taki wow zero stresow zero inwestycji haha wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: , @@@Kolejne kazanie el camillo. Czy kos to czyta ? sadze ze nie. Bo i po co@@@ . Ty to czytasz mlm-owski gnoju :) I nie możesz pogodzić się z prawdą :) . . @@@ominelam ? przeciez jestes facetem glupi trollu. zal@@@ . A skąd możesz to wiedzieć, kim on jest mlm-owski pederasto? Inwigilujesz ludzi w sowim FM-ku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@podnieciles sie jakas parodia firmy MLM. WOW jestes taki fajny@@@ . Parodia ale jak najbardziej trafiona ;) Żal ci tępy mlm-ku ale taka jest prawda :) . . @@@a ty co el camilo ? bezrobotny ze tak sie czepiasz calego MLMu.@@@ . Chciałbyś pajacyku ;) Ja jestem zadowolony z życia. Zarabiam, wolny czas spędzam z rodziną i jestem szczęśliwy bez tych waszych biznesów a la Ferdek Kiepski :) . . @@@MLM to gowno a etat jest cudowny. etat taki wow emerytura taka super. hahahahah@@@ . Ty nie masz co kwiczeć, żadnej emerytury nie dostaniesz łosiu ;) Co najwyżej możesz żebrać w MOPS o przyznanie zapomogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem zadowolony z życia. Zarabiam, wolny czas spędzam z rodziną i jestem szczęśliwy " Założę się o każde pieniądze, że kłamiesz jak ostatnia podła szmata. Jesteś oberwańcem i zasrańcem, raczej nie masz żadnej rodziny i do szczęścia ci (w sensie dostatniego życia) jak stąd do Księżyca! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żadnej emerytury nie dostaniesz " Łoś to ty jesteś, nie ja. A co do emerytury, to dzięki Bogu że nie dostanę, bo i po co mi te żałosne grosze. Ten marny los jest zarezerwowany dla ciebie, el debillo! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaniesz kretynie z absolutną pewnością. Może dostaniesz zasiłek z MOPS, zakwaterowanie w noclegowni i zupka u Brata Alberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ci , durny el debillo mówię właśnie, że tej emerytury nie dostaniesz kretynie z absolutną pewnością. Może dostaniesz zasiłek z MOPS, zakwaterowanie w noclegowni i zupka u Brata Alberta. To jest twój los, robaczku! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Założę się o każde pieniądze, że kłamiesz jak ostatnia podła szmata. Jesteś oberwańcem i zasrańcem, raczej nie masz żadnej rodziny i do szczęścia ci (w sensie dostatniego życia) jak stąd do Księżyca! @@@ . Wiesz kanalio, że nawet bym się z tobą założył, w końcu mam pewną wygraną. Tylko problem w tym, że ty nie miałbyś się z czego wypłacić bo w ogóle nie masz pieniędzy :D Chyba musiałbyś oddać mi "w naturze" a tego nie chcę :P W końcu jesteś mlm-owskim żebrakiem, śmierdzącym obszczymurkiem, wyłudzającym pieniądze od ludzi i z tobą żadne zakłady nie mają sensu :) . . @@@ że kłamiesz jak ostatnia podła szmata@@@ . No tak, wiesz to po sobie. Sam jesteś szmatą, więc okłamujesz i naciągasz ludzi. Ale już wielokrotnie cię prosiłem mlm-owski nieudaczniku, żebyś nie mierzył wszystkich własną miarą :P . . @@@Przecież ci , durny el debillo mówię właśnie, że tej emerytury nie dostaniesz kretynie z absolutną pewnością. Może dostaniesz zasiłek z MOPS, zakwaterowanie w noclegowni i zupka u Brata Alberta. To jest twój los, robaczku@@@ . Durny, to jesteś ty, mlm-owski nieudaczniku. Właśnie ty żebrzesz w MOPS-ie o zapomogi i stołujesz się u zakonnic. Taki wielki "biznesmen" z MLM :P . . @@@Łoś to ty jesteś, nie ja. A co do emerytury, to dzięki Bogu że nie dostanę, bo i po co mi te żałosne grosze. Ten marny los jest zarezerwowany dla ciebie, el debillo!@@@ . Właśnie nie, łosiem jesteś ty, mongolski pastuchu. A nawet jeleniem :) Tak się składa, że "te żałosne" grosze jak je nazywasz, są o wiele lepsze nić NIC. A ty właśnie nic nie dostaniesz durny mlm-ku. Skończysz w przytułku dla bezdomnych i na stołówce dla ubogich prowadzonej przez zakonnice :P Taki smutny los cię czeka, wielki "biznesmenie" z MLM :D . . @@@A co do emerytury, to dzięki Bogu że nie dostanę@@@ . Trzeba być skończonym debilem, żeby cieszyć się z tego, że nic się nie dostanie i będzie się skazanym na żebry :D Ale mlm-ki przyzwyczaiły nas do tego, że po praniu mózgu na szkoleniu potrafią pieprzyć jak potłuczeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet bym się z tobą założył, w końcu mam pewną wygraną." Hahahahahahahaha Trafienie 10 raz pod rząd szóstki w lotka jest bardziej realne niż twoja wygrana, głąbie! :-D Podaj adres to wyślę ci kości po moim dzisiejszym objedzie. Mieliśmy królika w śmietanie, będziesz zadowolony! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ty właśnie nic nie dostaniesz durny mlm-ku. Skończysz w przytułku dla bezdomnych i na stołówce dla ubogich prowadzonej przez zakonnice jezyk.gif Taki smutny los cię czeka, wielki "biznesmenie" z MLM" Wmawiaj sobie el debillo. Dobrze ci idzie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą z ktora sie el camillo musisz pogodzic to to ze jestes najwiekszym debilem na tym forum, spamerem i glupim prowokatorem i nic tego nie zmieni. Pogodz sie z tym ofermo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to ja mam rację bo chyba lepiej znam swoje życie od ciebie " Taa. A jeszcze ty znasz lepiej życie moje i wszystkich innych, kogo tu atakujesz! Wiesz jak brzmi diagnoza takiego zachowania? MANIA WIELKOŚCI ! :-D Czyli, czubkiem jesteś i to widać gołym okiem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty jadłeś nie królika, tylko udko z kurczaka i nie w śmietanie tylko w rosole" Widzę, że najlepiej się znasz na udkach i rosole. Nie dziwię się - to twoja codzienność! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taka jest prawda i musisz się z nią pogodzić " Jedyne co ja muszę, to nasrać ci do ryja. Cała reszta to tylko i wyłącznie moja chęć! P.S. Podaj szybko adres, bo kości po wczorajszym obiedzie u mnie schną i za parę dni całkiem już nie będą ci smakować. Widzisz jak dbam o nędzarzy, takich jak ty? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrac to ty mozesz na swoich starych za to ze urodzili takiego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę nasrać również na rodziców tego el debillo, są tego warci. Żaden problem! Przy okazji możesz nadstawić swój śmierdzący ryj, to i tobie postawię kloca wprost do pyska!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Prawdą z ktora sie el camillo musisz pogodzic to to ze jestes najwiekszym debilem na tym forum, spamerem i glupim prowokatorem i nic tego nie zmieni. Pogodz sie z tym ofermo@@@ Znowu myślisz o sobie mówisz do mnie :) Jesteś obsranym cieciem, durniem, którego i tak nikt nie słucha. Musisz pogodzić się ze swym upośledzeniem umysłowym. Aż mi cię żal, tępy kacapie ;) @@@Taa. A jeszcze ty znasz lepiej życie moje i wszystkich innych, kogo tu atakujesz! Wiesz jak brzmi diagnoza takiego zachowania? MANIA WIELKOŚCI ! smiech.gif Czyli, czubkiem jesteś i to widać gołym okiem! smiech.gif@@@ Nie, durny ruski jełopie. To ty twierdzisz, że znasz moje życie lepiej ode mnie. Ja ci tylko zwracam uwagę, że bredzisz. Opowiadasz bajki i myślisz, że jesteś zabawny. Zwykły białoruski debil. @@@"Ty jadłeś nie królika, tylko udko z kurczaka i nie w śmietanie tylko w rosole" Widzę, że najlepiej się znasz na udkach i rosole. Nie dziwię się - to twoja codzienność!@@@ A twoją codziennością są chińskie zupki i stołówka u Brata Alberta bo na nic innego cię nie stać żebraku z MLM ;) @@@Jedyne co ja muszę, to nasrać ci do ryja. Cała reszta to tylko i wyłącznie moja chęć! P.S. Podaj szybko adres, bo kości po wczorajszym obiedzie u mnie schną i za parę dni całkiem już nie będą ci smakować. Widzisz jak dbam o nędzarzy, takich jak ty?@@@ Ja już nasrałem do twojej japy, śmierdzący cieciu :) Tak długo trzymasz kości? Widać, że pewnie żywisz się resztkami z pańskiego stołu, brudny żebraku z MOPS-u :) Nędzarzem jesteś tutaj ty, MLM-owski naciągaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość: . . @ @ @Trafienie 10 raz pod rząd szóstki w lotka jest bardziej realne niż twoja wygrana, głąbie! smiech.gif Podaj adres to wyślę ci kości po moim dzisiejszym objedzie. Mieliśmy królika w śmietanie, będziesz zadowolony @ @@ - - Mylisz się pajacu, moja wygrana jest 100-procentowa. W końcu mam do czynienia z durnym mlm-kiem, a więc mogę być pewny swego :) Żadnego królika, jak już to kurczaka i to jeszcze jakiegoś podroba :D W jadłodajni dla ubogich nie ma takich luksusów :) I już niedługo zaczną cię karmić suchym chlebem i wodą, bo skończy się tolerancja dla nierobów :) - - - - - - @ @ @ Wmawiaj sobie el debillo. Dobrze ci idzie @ @ @ - - - Ja niczego sobie nie wmawiam. Ja jedynie pokazuje jak przesrane masz życie mlm-owski żebraku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh kurde, Tomek ? to Ty ?. Znam ten styl i niechęć do oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Tomka, ale jeśli miał styczność z tymi pseudo biznesmenami, to wcale mu się nie dziwię że ma o nich podobne zdanie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo to troll. Blagam, nie karmcie tego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nie należy karmić niedorozwinięty akwizytorku. MLM-owskie pajace same się wykruszą, jak tylko nikt nie będzie podbijać ich wątków :D Bywaj downie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×