Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co mi chodzi?

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem w zwiazku, moj partner jest bardzo kochany, dba o mnie, kocha mnie, mamy dzieccko, niedlugo slub aleee... no wlasnie ze mna jest cos nie tak, zabijam tez zwiazek bo ciagle mysle o bylym choc nie jestem z nim pare lat , zazdrosze kolezance partnera pomimio ze ja bije, zdradza, ale ja zazdroszcze jej szczescia bo musi go bardzo kochac ze z nim jest choc ja bym nie mogla, konkretnie chodzi mi o to ze pewnei ma ochote z nim na seks ciagle- u mnie z tym problem, chce sie przytulac do niego itd, jak widze przstojnego faceta odrazu mi sie wydaje ze moglabym z nim byc bo sobie wuobrazam ze przy nim chcialo by mi sie non stop kochac:0 tulila bym sie itd itd, wiec nie wiem czy mi tylko o czulosci chodzi? z moim na poczatku tez tak mialam a teraz??? nawet calowac mi sie z nim nie chce! a na seks juz z 3 lata nie mialam ochoty. Moja kuzynka poznala nowego faceta i zaczelam jej zazdroscic bo przystojny, umiesniony i mi sie wydaje ze bylabym z nim szczesliwa, ciagle by mnie podniecal, kochala bym sie znim przyjemnoscia, i nie tylko z nim tak mam ale jak juz wczesniej wspomnialam z przystojnymi facetami jakich zauwazam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Czyli jesteś z kolesiem, który dba o Ciebie, jest zaradny, inteligenty etc, no ale niestety za "mało męski" i nie tak pociągający jak tamci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes niedojrzala do małżeństwa bo z tego co piszesz liczy sie dla Ciebie tylko fizycznosc i seks a to nie jest powod by brac slub z jak twierdzisz z kochanym facetem.Odwolaj plany bo szybko przyprawisz mu rogi i oboje bedziecie nieszczesliwi.Jestes z nim z litosci raczej i z braku laku niz z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź pod prysznic i zrób sobie dobrze ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chyba za mało męski jest dla mnie:( ale ja chce z nim być , nie wyobrażam sobie życia z innym, staram się, tylko ten problem mnie przytlacza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, może tamci też by mi się znudzili. po pewnym czasie, i mnie nie pociągali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies to durne podejscie..nie wierze w tą historię..jakiś niewyzyty pryszczaty nastolatek to wypisuje a nie normalna kobieta..zazdrosci faceta bo przystojny i cały czas by ją podniecal..ja piernicze jakie teksty..dzieckp drogie kobieta nie rozumuje w ten sposób bo niestety mamy hormony ktore sie zmieniają w trakcie cyklu i kobieta nie ma non stop chcicy.Radze przestać oglądać p****le..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×