Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szybolka

jakie soki?

Polecane posty

Gość gość
Tymbark albo Cappy - te są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soki z biedronki lub lidla - są dobre, w smaku nie ma różnicy, są produkowane przez znanych producentów; na sali i tak soki są przelewane do dzbanków, więc nie widać jaka firma, a po smaku i tak nikt nie rozpozna.. podstawa żeby kupić SOKI 100%, a nie daj Boże napoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi, ja odróżnię soki no name (biedronkowe i z innych dyskontów) od firmowych. Piłam i takie i takie (właśnie też myślałam, że skoro to jest to samo, to nie ma co przepłacać) i czuć różnicę. Kupowałam oczywiście zawsze 100 % sok, żaden nektar, czy napój. Twój wybór. Soki nie są aż takie drogie, ale skoro musicie aż tak oszczędzać, to proszę bardzo, wasza sprawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I możesz oczywiście pisać, że te z biedronki to też produkuje znany producent, ale naprawdę ja czuję różnicę. Zrób eksperyment. Nalej do szklanek soki różnych firm i próbuj. Tylko na kartce sobie napisz, który jest który ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy kupuje to na co go stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Jaka jest różnica w cenie na 1 litrze soku? 2 złote? Kupujesz jakieś 100 litrów ( bo oprócz tego napoje gazowane i woda) więc różnica będzie tylko 200 zł. Co to jest przy weselnym budżecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że popularne są soki z biedronki są dobre w smaku i cena jest ok także warto..pomarańczowy obowiązkowo..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem 200 zł to nie jest duża kwota, ale po co przepłacać, gdy różnicy nie ma; bo moim zdaniem nie ma; nikt normalny nie bawi się w testera smaku, żeby nalewać do szklanek kilka rodzajów i zgadywać producenta; gdy dostaje się jeden rodzaj soku w dzbanku, można stwierdzić po wypiciu, czy jest to sok 100%, w jakim smaku, czy jest zimny i tyle... nikt marki nie rozpozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tematu, kupiłam sok pomarańczowy tymbark a resztę soków caprio. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×