Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płeć dziecka z usg a rzeczywistość. Pomylki lekarzy.

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy w dzisiejszych czasach zdarzają sie pomyłki w rozpoznaniu płci w usg? Czytalam wiele opinii na ten temat ale większość dotyczyla okresu sprzed wielu lat...ale czy np w 2012, 2013, 2014 roku zdarzyly sie komuś takie sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj bo się zaczniesz nakręcać, że może i Tobie się tak przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANTERA w kropki
2010 rok, 4 lekarzy na usg widziało dziewczynkę, piąty lekarz na 2 tygodnie przed porodem dostrzegł chłopaka. Urodził się chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2012/2013 dwóch lekarzy twierdziło że na 100% chłopiec, 4 tygodnie przed porodem inny lekarz stwierdził że na pewno dziewczynka. Urodziła się dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 2 razy sie pomylili w pierwszej ciąży i drugiej widzieli dziewczynke a urodzilam chłopakow w trzeciej ciązy nie bylo pomylki widzieli jajka i mam syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi już w 16 tc lekarka powiedziała że nie widzi siusiaka i że raczej dziewczynka, później się tylko potwierdzało, i jest dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tu kiedyś pisałam historię mojej koleżanki. Miała dwóch synów, zaszła w trzecią ciąze i cała ciąże mówili jej lekarze, że dziewczynka., a na porodówce sozk bo trzeci chłopak. Na szczęście rodzice znieśli to dobrze i mały jest kochany, ale wiem że w niektórych przypadkach dziewczyny byłyby zawiedzione że jednak nie ma córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra do samego porodu byla przekonana, że to chłopak, polożna i ginekolog się zarzekali, że na 100 procent, a się urodziła dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czasem dziewczynki maja opuchniete wargi sromowe co podobno wygląda jak prącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nie było mowy o pomyłce, bo lekarz sprawdzał na porządnym sprzecie i patrząc głównie na to czy dziecko ma macice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwiej pomylic i powiedziec ze bedzie dziewczynka a urodzi sie chlopiec - odwrotnie to raczej nie - siusiak to siusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocsklfdvfd
moja znajoma urodziła w grudniu, całą ciąże mówiła jej lekarka że bedzie córka a na porodówce szok bo urodził sie drugi synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
ja miałam mieć dziewczynkę, lecz pod koniec ciąży okazało się, że jednak chłopak :) Moja koleżanka jednak ciągle była przekonana, że będzie chłopak a urodziła się dziewczynka - szok na porodówce niezapomniany :D Najpewniejszą metodą co do określenia płci dziecka jest pobranie wód płodowych amiopunkcją i wyszczególnienie chromosomów czy dziecko posiada XX czy XY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy siusiak to siusiak skoro mowia, ze bedzie dziewczynka u ktorej siusiaka nie ma a jednak siusiak sie rodzi ;) a siusiaka mozna pomylic z opuchnietymi wargami sromowymi....kiedys chyba lepiej bylo -zero usg i tylko babcine zabobony. Nikogo nie kusilo zeby poznac plec przed porodem i jak dzidzius sie urodzil to byla to niespodzianka.....i wszyscy byli szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle,ze lepiej bylo, bo jak nie wiesz to na nic sie nie nastawiasz a jak juz wiesz,ze bedzie chlopak lub dziewczynka to juz sie nastawisz a tu zonk moze byc, nie fajnie. ja jestem w 5 miesiacu, tydzien temu mialam usg polowkowe i ma byc dziewczynka, niby sprzet dobry i dobrze bylo widac, mam nadzieje,ze nie bedzie pomylki bo juz sie nastawilismy z mezem:) a po drugie mialam przeczucie,ze to dziewczynka i sen,ze urodzilam dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos jeszcze zna podobne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 tydzień

Podnoszę temat, zdarzyło się komuś w ciăgu ostatnich trzech lat że lekarz w 13 tygodniu powiedział płeć, a na późniejszych badaniach albo przy porodzie okazało się co innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corcia

U mnie miała być dziewczynka (już na pierwszym usg w 10/11 tygodniu Pani doktor powiedziała, że raczej dziewczynka), a kolejne usg to potwierdzaly i jest córcia. W tych czasach chyba bardzo rzadko zdarza się żeby lekarze mylili się do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie w 13 tc był chłopak a około 20 tc dziewczynka do teraz mówią ze dziewczynka jeszcze nie urodziłam brakuje dwa tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×