Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZAPALENIE OSKRZELI A CHRZCINY

Polecane posty

Gość gość

SYNEK 2,5 MIESIACA ma miec w swieta chrzciny. ma zapalenie oskrzeli. odwolac?? zarezerwowalismy juz restaurację, nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta sama autorka co miala dziecko z katarem?? i widzisz..........poleciły ci tu koleżanki być wychodzila z maluchem na spacery i katarem nie?? to masz teraz :D Ja bym chyba ale tylko CHYBA ochrzciła w kościele i nie robiła imprezy albo tylko obiad w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z katarem? chodzilismy na spacery.. co doobiadu to zaprosilismy 26 osob, nie pomiescimy a glupio teraz kogos nie zaprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z zapaleniem oskrzeli zostawił lekarz w domu, takie małe dziecko. My byliśmy z tego powodu z szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zapaleniem oskrzeli? lekarz kazal nam go oklepywac, dal wit c i wapno. a dlaczego byliscie w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie dowiedziala czy jest opcja przesuniecia chrztu w kościele i obiadu w restauracji. I przede wszystkim kiedy masz te chrzciny bo jak za tydzień to powinno być juz ok z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby nie rozwinęło się w zapalenie płuc. Syn dostawał antybiotyk dożylnie i miał inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kosciele mozna przesunac, w restauracjio wpacilismy 4 tys zl i sie nie da :(. chrzciny w najblizsza niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca 3 miesiąca antybiotyk można dać tylko dożylnie, a u takiego małego dziecka szybko może sie stan pogorszyć ( mój miał wtedy 6 tygodni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze daje sie antybiotyk przy zapaleniu oskrzeli?/ nasz lekarz nic nie mowil o antybiotyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My trafiliśmy na oddział w niedzielę. Lekarka, która usłyszała lekkie zmiany powiedziała, że tak małego dziecka do domu nie może odesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jeszcze nie był chrzczony, choć ma 2 miesiące. Czekam na ciepłą wiosnę. Okropnie się teraz boję powtórki choroby, każdy kaszelek i jest już panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce straszyć, tyko za dużo widziałam w szpitalu tak malutkich dzieci. Ja bym spróbowała może przenieść chrzciny na później. Może uda się jakoś odzyskać zaliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję zagadać w restauracji. jeśli się nie zgodzą, cóż, zdrowie dziecka jest wazniejsze i dalabym za nie każde pieniądze. choć nie ukrywam że szkoda mi aż tylu pieniędzy, które pójdą w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dychawicy oskrzelowej leczyłem się inhalatorem https://novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja z polecenia specjalisty branży medycznej. Nie wiedziałem nawet, że takie możliwości technologiczne już istnieją. Inhalator działa bezproblemowo, bardzo skutecznie, uspokoiłem się mocno po sesjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×