Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Caneli

Caneli Agencja Hostess i Modelek

Polecane posty

Gość Olka2234
Zgadzam się Agencja Caneli ma konkretną umowę i jeśli ktoś nie dostał płatności to chyba tylko dlatego, że nie wykonał pracy, albo nie przyszedł. Ja pracuje dla tej Agencji od Grudnia po kilka Eventów lub Targi w miesiącu i zawsze pieniądze albo od razu po pracy albo po 14 dniach tak jak jest w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy otwarciu sklepu korzystałem z agencji hostessbooking.pl Hostessy są sumienne, pracowite, ogarnięte i kulturalne! Prezentują się bardzo dobrze, mają gadane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zwykle korzystamy z uslug hostessbooking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekwawa
A ja z kolei zawsze korzystam z agencji hostess DNA z Warszawy (a działają w całej Polsce). Info na http://hostessa.pl a w skrócie - największa agencja hostess w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayamay
To ja w takim razie polecam agencję modelek http://dnamodelki.pl - zawsze wszystko terminowo i dużo ciekawych projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1986
Nasza firma korzystała z firmy Hostess Booking w tej kwestii, no i nie ukrywam - pełen profesjonalizm i piękne kobiety, kontrahenci byli zachwyceni. Bardziej polecam tę firmę, ponieważ została przez nas sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Caneli może i wypłaca wynagrodzenia ale na pewno nie sama z siebie, często trzeba ponaglac kilka razy, pracownicy Pani Julity ciągle ja upominaja a ta i tak nie robi przelewow albo jak pracuje się 2 dni to robi przelew za jeden a o drugi znowu trzeba prosić miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caneli
Witam, Aby było wiarygodnie i nie anonimowo bardzo zapraszam przenieść dyskusje na Naszego FB https://www.facebook.com/Caneli-1607738356147794/ Jak widać jako jedna z niewielu agencji nie mamy" ukrytego adresu" co wiąże się z tym, że komentarze Naszych hostess są widoczne dla wszystkich. Tak więc zapraszam, bo tu może pisać każdy pod wieloma nickami z jednego konta tak naprawdę na upartego można wymyślać codziennie inne kłamstwa tak jak to odnośnie upominania się o przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hostessbooking.pl - rewelacja. Dobra współpraca no i hostessy nie z przypadku, błyskotliwe i urocze ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pracuje w firmie Caneli, przy aniołkach. Nie sprawdzałam tej firmy przed podjęciem pracy. Jestem koordynatorką i trzymam kase. Dziewczyny pytały sie czy aby napewno dostaną wypłate, zapewniałam je ze póki każdej nie wypłace to pieniędzy firmie nie oddam. Mam nadzieje że nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upominanie się, liczenie na szczęście że pani Julita odbierze i czegoś się dowiem, podsyłanie umów po raz kolejny..... w rezultacie otrzymałam pieniądze, co prawda najpierw część, musiałam się później upomnieć żeby dostać resztę, po raz kolejny dosłać umowy... MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia bezz
Jestem przerażona tymi opiniami i zastanawiam sie kto za tym stoi ???pracuje dla tej firmy od stycznia , polecilam bardzo duzo moich koleżanek z mojego roku, ktore tez pracują i wszystkie mamy pieniądze, w listopadzie było 6 dn spóźnienia to fakt, ale byłam o tym uprzedzona. Na kontakt tez nie narzekam, nawet jak nikt nie odbiera to zawsze oddawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prośbę w/w dodaje ta opinie. Pracuje na rożnych promocjach, głownie targi i zawsze pieniądze sa do 3 dni po akcji. Ja jestem bardzo zadowolona i poleca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynagd
Pracowałam dziś i dostałam pieniądze do ręki, wiem, że firma jest 100% wypłacalna, praca bez umowy nie wchodziła w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te wszystkie negatywne opinie są pisane przez jedną osobę!! polecam jak najbardziej firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam. Podpisałam umowę wczoraj. Pracę przy sprzedaży opłatków z siankiem miałam zacząć dzisiaj od 15 i przypadkiem od koleżanki dowiedziałam się, że wczorajsze umowy są już nieaktualne.. Śmiech na sali. Nawet nikt nie raczył mnie o tym poinformować. Szkoda czasu na te ich ,,spotkania organizacyjne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hostessbooking współpracowaliśmy raz, bo normalnie nie robimy takich akcji. Ale wyszło zacnie. Mają świetnych pracowników, z doświadczeniem, i widać, ze nie z przypadku. perfekcyjna obsługa z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie osoby, które pracowały dla Caneli i nie otrzymały wynagrodzenia mogą zwrócić się do prokuratory. Należy wysłać umowę, którą dostaliście od Caneli jako załącznik na adres torunw@torun.po.gov.pl Zachecam rowniez osoby, ktore sobie darowaly i odpuscily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o hostess booking, to również mogę polecić tę agencję. Już kilak razy ich hostessy pracowały dla nas na targach i nigdy nie było z nimi zadnych problemów, ba, to był po prostu pełen profesjonalizm! I zero problemów z jezykami, to się naprawdę chwali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam hostess booking, bardzo profesjonalni, to jedno, ale ich hostessy to po prostu mistrzostwo świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessazwarsaw
Pracowałam dla Caneli dziś i wczoraj. Na zakończenie pracy musiałam 20 min zaczekać na koordynatorkę, ale pieniążki tak jak na umowie od razy do ręki. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie bardzo polecam współpracę z Panią Karoliną z Caneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Adek
Polecam Caneli, dziś rozdawałem ulotki dla kredytów, pracę skończyłem o 14:00 przelew był o 16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hostess booking faktycznie można polecić. Dobry skład, zawsze wszystko profesjonalnie ogarnięte, po prostu rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Mak
Wczoraj otwierałam swój drugi sklep odzieżowy. Skorzystałem z jednej z polecanych tutaj agencji (hostessbooking) i jestem pod wrażeniem efektów. Dziewczyny miłe, pomocne, uśmiechnięte - dały wiele powodów dla klientów, aby do mnie wrócili. Polecam współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza b
Szczerze polecam Agencje hostess Caneli. Pracowałąm dla nich od 1 do 20 Grudnia i według umowy pieniądze miały być wypłacane ostatniego dnia pracy i tak też było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracowałam już kilka razy w http://koronahostessy.pl/ i nie narzekam. Kasa na czas, wszystko na papierze, nie trzeba kogoś szukać i się prosić, żeby zarobione pieniądze dostać. Dla studentki super praca, żeby sobie weekendowo dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania07
Pracowałam dla Caneli cały Lipiec, jak najbardziej polecam, pieniądze są, kontakt wporzdku , Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×