Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julita1818

Mam ledwo 18 lat i przespałam się z prawie 40 letnim facetem.czy jestem zboczona

Polecane posty

Gość gość
To nie jest normalne. Bedziesz teraz tym napietnowana do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy o takich rzeczach mówi się rodzinie? po co. Czy zboczona? Nie wiem gdzie jest granica zboczenia. Jeśli popełniłaś błąd to się nie przejmuj to było trzeba żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważna metryka jak dobrze bryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam że popełniłam błąd ;) gościu dlaczego miałabym być napiętnowana??? A o rodzinie nie mówiłabym przecież o seksie tylko o tym że chce z nim być ;) ale chyba nie miałabym odwagi żeby być w takim związku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze problemu. Ale nie pytaj Polakow, bo zaraz ci go znajda tam gdzie go nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według Polaków, a juz szczegolnie Wolaków, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie brakuje ci tatusia i wypielas d**e przed dziadkiem :P takim.. albo za kase ewentualnie za zaliczenie bo sie uczyc nie chcialo to do wyra :D.. zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widzę, ze wielu tu jest którzy zazdroszczą temu 40-tkowi. Nieudacznicy zawsze będą tu pisać i znieważać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh czego zazdrościć?? że sobie młodą p******* jakąś głupią d**ę? :D:D:D tylko faceci w jego wieku albo w zblirzonym właśnie tacy nieudacznicy mogą zazdrościć :P głupi post powyżej o jakiejś zazdrości nie z tego świata.. osobiscie mi zal autorki bo reprezentuje soba k******o XXI wieku nic nowego i nie wiem czemu ma służyć temat :P co chciala osiągnąć tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyzej jakiś zblazowany, oj chyba dawno już nie pykal...i znowu tylko rączka...zal mi cie gości, a epitety w twoim poście tylko świadczą o twojej inteligencji, ale ty i tak tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch gości się kłóci😭. Ale fakt faktem gupi temat nie wiadomo po co i ten dopisek "... jestem zboczona" :D:D:D i zastanawiam się kto miałby zazdrościć i czego co to w ogóle za argument :D🖐️ jakieś prowo domorosłego onanisty zapewne 😴 który marzy o młodych d****h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańczowy Świntuch aty kłamca, piszesz zes pomaranczowy a jestes niebieski...zdecyduje sie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu nie jestem głupia :O Pomarańczowy świntuch- jeśli dla ciebe temat jest głupi to po prostu w go nie wchodz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat, a mój facet 49;) Niedługo się pobierzemy:) Jeśli się kogoś kocha, to wiek nie gra roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, teraz nie gra roli, a za 20 lat będziesz zmieniać pampersa zaślinionemu staruszkowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będzie trzeba to będę:) Nie mówię, że nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to on za kilka lat będzie musiał to robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekalogowata, to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię starszych.Gdy mialam 25 lat bylam z facetem 42 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leber
jestem starszy i lubię młodsze :-) czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita na pewno nie zboczona :-) Jestem co prawda trochę starsza od Ciebie, ale też tak się złożyło, że strasznie kręci mnie pewien prawie-40 latek (38lat). Nie wydaje mi się to żadnym specjalnym zboczeniem - może raczej obsesją :-) - bo w życiu żaden facet, nawet młodszy, teoretycznie przystojniejszy etc od niego mnie tak nie podniecał. Normalnie na samą myśl o nim robi mi się gorąco, wystarczy że się uśmiechnie, albo coś zamruczy tym swoim seksownym męskim głosem - wymiękam przy nim po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dla uściślenia - nie jestem zakochana, po prostu mnie ten facet niesamowicie kręci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjue hue hue .. chcesz się doradzić czy dać d/u/p/y starszemu facetowi, zrobić loda tacie/ bratu/ sąsiadowi. wujkowi itd.i.t.p czy podjąc pracę w agencji towarzyskiej prZyjdź na forum tutaj udzielą ci rzetelnych informacji, odpowiedzi na nurtujące cię zagadnienia, podzielą się swoimi doświadczeniami, zaproponują pracę, itd... ehhh wiarygodni ludzie wiarygodne miejsce każdy powinien mieć dostęp do kafeterryji 😴. Poproszę Tomasza Wawruszkę by nakręcił jakiś spot reklamowy tego foruma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×